Konferencja prasowa przed TotalBet PunchDown 4! Oglądaj na żywo [WIDEO]

2021-05-08 8:36 Damian Okła
Punchdown 4
Autor: Super Express

Tylko dni dzielą nas od kolejnej gali TotalBet PunchDown! Ostatnie wydarzenie tej federacji zakończyło się wielkim sukcesem i przed czwartym wydarzeniem organizowanym przez TotalBet PunchDown oczekiwania są jeszcze większe. Włodarze postarali się, aby kibice mieli co oglądać i jedną z głównych walk będzie starcie Bonusa BGC z Krychą UFC. W sobotnie popołudnie odbędzie się konferencja prasowa przed Totalbet Punchdown, którą na żywo będziecie mogli zobaczyć na naszym portalu!

Walki "na liście" nabierają nowego znaczenia. Wszystko za sprawą federacji PunchDown, która coraz śmielej rozgaszcza się na rynku sportów walki. Trzecia gala tej organizacji była wydarzeniem, o którym mówiło wiele osób i kibice na pewno nie mogli czuć się zawiedzeni, po obejrzeniu gali. Zobaczyliśmy bowiem wiele ciekawych pojedynków i takie same starcia liczymy również podczas następnej gali. A ta odbędzie się już 22 maja. Głównymi bohaterami będą Bonus BGC oraz Krycha UFC, który dotychczas występował w FAME MMA. Obaj panowie pokażą się na sobotniej konferencji prasowej, która wystartuje o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze