Jacek Murański

i

Autor: FAME MMA ZRZUT EKRANU Jacek Murański

Zobacz wideo

Koniec Jacka Murańskiego w FAME MMA! Krzysztof Rozpara zdradza kulisy i powody decyzji

2022-12-05 21:29

Jacek Murański znika z organizacji FAME MMA. Krzysztof Rozpara w rozmowie z "Super Expressem" zdradził powody rozstania z "Muranem". Chodzi nie tylko o wygaśnięcie jego kontraktu. - Niektóre kontrowersje były nie do przyjęcia - mówi Rozpara. Więcej powodów rozstania, podsumowanie 2022 roku i plany na 2023 roku zdradza w obszernej rozmowie.

Klamka zapadła! Jacek Murański żegna się z organizacją FAME MMA. Decyzję organizacji ogłosił na kanale KOLOSEUM jeden ze współwłaścicieli federacji Krzysztof Rozpara. Po wygaśnięciu kontraktu podjęto decyzję o tym, by nie przedłużać współpracy z "Muranem". - W żadnym stopniu to nie wynika z nacisków, tylko jest to decyzja zarządu FAME MMA. (...) Są pewne granice i za dużo negatywnych emocji się pojawiło - mówi Krzysztof Rozpara. 

Jacek Murański poza FAME MMA. Klamka zapadła!

Współwłaściciel organizacji FAME MMA nie ukrywa, że organizacja ma swoje powody, które przechyliły szalę na niekorzyść Jacka Murańskiego. - Rekord 0:3 nie jest zachęcający. Nie bardzo widzimy możliwość na pozytywny rozwój sytuacji. Narosło dużo kontrowersji, negatywnych emocji, których nie chcemy. Poruszano tematy, których nie chcemy poruszać i nie chcemy iść w tym kierunku. FAME jest kontrowersyjny, ale stawiamy pewne granice - mówi Rozpara.

Podkreślił jednak, że w żadnym stopniu nie jest to związane z naciskami Sylwestra Wardęgi. - W żadnym stopniu nie jest to związane z próbą nacisku ze strony Sylwestra. Mamy swoje motywacje tej decyzji. Jego kontrakt dobiegł końca i zdecydowaliśmy o nieprzedłużaniu tej umowy - dodał.

Cała rozmowa w materiale wideo. Oglądaj wywiad z Krzysztofem Rozparą na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Sonda
Czekasz na walkę Najman - Murański?

Co trzeba PILNIE zmienić w polskiej kadrze?

Posłuchaj oceny piłkarzy i trenera po mundialu w Katarze!

Listen to "KTO ZROBI PORZĄDEK W KADRZE? Oceniamy Polaków na Mistrzostwach Świata." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany