Paskudny uraz

Koszmarna kontuzja na UFC! To widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach, paskudne rozcięcie

2022-09-19 16:45

Robi się niedobrze od samego patrzenia. Na gali UFC w Las Vegas doszło do koszmarnej kontuzji. Gregory Rodrigues miał poważne problemy, bo w trakcie starcia… urwało mu kawałek twarzy. Mimo paskudnego rozcięcia i urwanego kawałka twarzy pokonał Chidi Njokuaniego w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Wiele ciekawych rzeczy działo się w weekend w świecie sportów walki. Nie zabrakło interesujących pojedynków freak-fightowych, ale przede wszystkim także dużych wydarzeń poważnych zawodników. W nocy z soboty na niedzielę doszło do trylogii Saula Canelo Alvareza i Giennadija Gołowkina, Mariusz Wach zmierzył się z Kevinem Lereną i gala UFC. W walce wieczoru Cory Sandhagen pokonał Songa Yadonga. Wcześniej Gregory Rodrigues pokonał Chidiego Njokuaniego.

Damian Janikowski szczerze o freak-fightach. Zawalczy w FAME MMA albo High League? Jasna odpowiedź!

Koszmarna kontuzja na gali UFC. Urwało kawałek twarzy Rodriguesowi

Nie była to łatwa walka dla Rodriguesa, który przez długi czas walczył z poważnym rozcięciem na twarzy. Na sam koniec nie miał kawałka skóry na głowie. Konieczne było założenie szwów. Całość wyglądała fatalnie.

Wygląd Conora McGregora wywołał ogromne poruszenie! Krótki film legendy UFC wielu może przerazić

Mimo poważnych przeciwności losu, Gregory Rodrigues był w stanie wygrać pojedynek, triumfując przez techniczny nokaut po zbiciu przeciwnika w drugiej rundzie w parterze. Radość była wielka – zapewne do momentu, gdy zeszła adrenalina. Zdjęcia sprzed szycia głowy są okropne.

Zdjęcia w galerii poniżej tylko dla osób o mocnych nerwach. Tak wyglądała głowa Gregory’ego Rodriguesa po walce.

Sonda
Czy oglądasz gale UFC?
Oleksiejczuk po wygranej z Alveyem na UFC
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze