Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

Krystian Pudzianowski po SPEKTAKULARNYM zwycięstwie na MMA-VIP 2: Takich jak Taxi Złotówa mam 15. w kolejce [TYLKO U NAS]

2021-06-20 13:17

Kilkanaście dni po walce Mariusza Pudzianowskiego z Łukasz "Jurasem" Jurkowskim na gali KSW 61, młodszy brat "Dominatora", Krystian Pudzianowski wskoczył do klatki podczas gali MMA-VIP 2. Lider zespołu Pudzian Band już w pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo po tym, jak Tomasz Chic już z pierwszej rundzie został rozbity w parterze. Na Krystiana Pudzianowskiego czai się już Taxi Złotówa, jednak do tej walki może nie dojść w najbliższym czasie, bo jak mówi Pudzianowski, takich rywali ma od groma.

Dla braci Pudzianowskich ostatnie dni były bardzo szczęśliwe. Najpierw w oktagonie pojawił się Mariusz Pudzianowski, który zmierzył się w walce wieczoru gali KSW 61 z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim i odniósł kolejne zwycięstwo w swojej karierze w sportach walki. Zaledwie kilkanaście dni później do oktagonu wszedł jego młodszy brat Krystian, który był gwiazdą co-main eventu gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Jego rywal, Tomasz Chic już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość młodszego z braci Pudzianowskich co sprawiło, że kolejka chętnych do walki z Krystianem znowu się powiększyła. Jednym z kandydatów jest Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, jednak brat Mariusza Pudzianowskiego wyznał podczas rozmowy z "Super Expressem", że pogromca Najmana nie jest jedyną osobą, która chciałby z nią walczyć. - Takich jak Taxi Złotówa, to ja mam chyba 15. w kolejce, uwierz mi... Ze mną i Mariuszem chce się bić cała Polska - wyznał po swoim zwycięstwie na gali MMA-VIP 2 Krystian Pudzianowski. Zobaczcie całą rozmowę w naszym materiale wideo poniżej! 

Marcin Najman nagle PRZERYWA WYWIAD po pytaniu o Jacka Murańskiego: A ch** z nim! [TYLKO U NAS]

MMA - VIP wywiad z Krystianem Pudzianowskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze