KSW 47 O KTÓREJ GODZINIE gala KSW 47 GODZINA początku

2019-03-22 13:25 CH
KSW 47 O której godzinie gala
Autor: WBF KSW 47 O której godzinie gala

KSW 47: KIEDY gala? O której godzinie początek KSW 47 GODZINA. Już w najbliższą sobotę 23 marca gala KSW 47 a na niej dużo hitowych pojedynków. W łódzkiej Atlas Arenie do klatki wejdą m.in. Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki. Walka wieczoru to pojedynek Tomasz Narkun kontra Phili De Fries o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Jeżeli Narkun wygra, przejdzie do historii jako pierwszy posiadacz dwóch pasów KSW w różnych kategoriach wagowych. Emocji na pewno nie zabraknie. W czasie gali zobaczymy dziewięć pojedynków. KIEDY Gala KSW 47? O której godzinie zaczyna się KSW 47 GODZINA KIEDY początek KSW 47 dzisiaj.

KSW 47 O której godzinie gala? GODZINA początku KSW 47

Gala KSW 47 już 23 marca. W sobotę w łódzkiej Atlas Arenie do klatki wejdą wielkie gwiazdy MMA. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie dwóch potężnych siłaczy - Mariusz Pudzianowski kontra Szymon Kołecki. To starcie pięciokrotnego mistrza świata strongmanów i mistrza olimpijski w podnoszeniu ciężarów. - Już jeden mistrz olimpijski chciał walczyć z Pudzianem. Legenda judo, jeden z prekursorów MMA w Polsce. Pamiętacie jak się skończyła walka Pudzian kontra Nastula? Lubię Szymona, ale w walce ze mną skończy tak jak Paweł. To nic osobistego ale walkę może wygrać tylko jeden - mówi pewny siebie Pudzianowski, który jest faworytem przed starcia z Kołeckim. Pawła Nastulę były strongman pokonał w 2014 roku. 44-letni wtedy mistrz olimpijski w judo z Atlanty po tej porażce zakończył sportową karierę. Doświadczenie powinno być atutem Pudzianowskiego. - Walczę już w MMA 10 lat, a Szymon półtora roku - podkreśla Pudzian. Kołecki odgraża się jednak, że zaskoczy faworyta i sprawi niespodziankę. - Ile razy skreślano Pudziana? Ten miał go pokonać, tamten miał go pokonać. A Pudzian spokojnie i powoli robi swoją robotę. Efekty będzie widać na gali w Łodzi - odpowiada Pudzianowski.

KSW 47 GODZINA O której godzinie zaczyna się KSW 47

Szymon Kołecki nie jest faworytem przed starciem z Mariuszem Pudzianowski, ale zapewnia, że w ogóle mu to nie przeszkadza. - Najważniejsze, że jestem dobrze przygotowany. Miałem sześciu sparingpartnerów: jeden ważył 100 kg, ale reszta już więcej. Najcięższy ważył 130 kg. Robiłem z nimi 10-minutowe rundy, a oni zmieniali się co 2 minuty - zdradza Kołecki. Jego przygotowania trwały aż 4 miesiące. - To mój rekord. Od mojego ostatniego pojedynku minęło 7 miesięcy, to także moja rekordowa przerwa. Miałem więc sporo czasu na poprawę rzeczy, które zawiodły w poprzedniej walce. O walce z Mariuszem wiedziałem już od listopada. Wtedy też zacząłem lekkie sparingi - dodaje Kołecki. Jego trenerem jest Mirosław Okniński, były trener Pudziana. - Gdy zaczynałem przygodę MMA Mariusz zadzwonił do mnie i powiedział, bym dobrze zastanowił się nad współpracą z Mirkiem. Nie polecał go. Przyjąłem jego rady z życzliwością, ale z nich nie skorzystałem. Zasób wiedzy na temat Mariusza mam bardzo duży, ale na koniec trzeba to pokazać w klatce - mówi Kołecki.

O której godzinie KSW 47 POCZĄTEK GALI GODZINA

W sobotę w Łodzi do klatki powróci też pogromca Mameda Chalidowa Tomasz Narkun. Po tym, jak zdominował wagę półciężką, rusza na podbój „królewskiej” kategorii, a jego pierwszym rywalem będzie niebezpieczny Brytyjczyk Phil De Fries. - Jestem pierwszym posiadaczem pasa w wadze ciężkiej, który powalczy o mistrzostwo królewskiej kategorii. Zapowiada się ciekawe widowisko - mówi Narkun. - Już 2 lata temu mówiło się, że możemy ze sobą walczyć, ale nasze drogi nie mogły się połączyć. Skupiłem się na walkach w wadze półciężkiej, potem były pojedynki z Chalidowem i myśli o pasie w wadze ciężkiej odłożyłem na później. Teraz w końcu pojawiła się szansa, by o ten pas powalczyć. Ważę 105 kg i tyle zamierzam wnieść do klatki. Nie chcę łapać dodatkowych kilogramów, bo nie wiem jak będzie zachowywało się moje ciało na dystansie 5 rund. Myślę, że 105 kg wystarczy na wagę ciężką. Mój rywal upatruje szansy na zwycięstwo w tym, że będzie cięższy. Ja będę bazował na wytrzymałości i mobilności. Każdy z nas ma swoje atuty i w klatce zobaczymy konfrontację dwóch żywiołów - dodaje Tomasz Narkun.

KSW 47: KIEDY gala? O której godzinie?

Gala KSW 47 już w najbliższą sobotę 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Początek gali KSW 47 o godzinie 19:00 czasu polskiego.