KSW 70 GDZIE OGLĄDAĆ? Gala KSW 70 TRANSMISJA w TV KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE?

2022-05-28 16:21
KSW 70 GDZIE OGLĄDAĆ? Gala KSW 70 TRANSMISJA w TV KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE?
Autor: Instagram/KSW KSW 70 GDZIE OGLĄDAĆ? Gala KSW 70 TRANSMISJA w TV KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE?

KSW 70 GDZIE OGLĄDAĆ? Gala KSW 70 TRANSMISJA w TV KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE? Gala KSW 70 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kibice MMA od tygodni mówią o tej gali, której zwieńczeniem będzie walka wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Michałem Materlą. Starcie dwóch legend KSW rozgrzewa serca wszystkich, ale już wcześniej odbędą się fantastyczne pojedynki. W poniższym artykule dowiesz się, gdzie oglądać KSW 70. KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE? Gala KSW 70 TRANSMISJA

KSW 70 GDZIE OGLĄDAĆ? Gala KSW 70 TRANSMISJA w TV

Włodarze KSW zadbali o odpowiednią oprawę jubileuszowej gali. Okrągła, 70. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki, zapowiadała się pasjonująco od pierwszego ogłoszenia. Zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą wywołało olbrzymią ekscytację i gigantyczne zainteresowanie. Dwie legendy KSW wejdą do klatki i rozstrzygną, czy "Pudzian" jest już gotowy na największe wyzwania. Faworytem jest mający większe doświadczenie w MMA Materla, jednak kibice doskonale wiedzą o tym, że legendarny strongman tanio skóry nie sprzeda. Wynik walki wieczoru pozostaje kwestią otwartą, ale już wcześniej widzowie obejrzą osiem znakomitych pojedynków.

KSW Pudzianowski - Materla LIVE ONLINE. KSW 70 NA KTÓRYM KANALE?

Do klatki w Atlas Arenie wejdą m.in. Ricardo Prasel i Daniel Omielańczuk. Co-main event w wadze ciężkiej zapowiada się równie pasjonująco, co głośna walka wieczoru. Wcześniej w oktagonie KSW zawalczą też: Ivan Erslan i Rafał Kijańczuk, Marek Samociuk i Izu Ugonoh oraz Radosław Paczuski i Jason Wilnis. Podczas KSW 70 kolejną walkę stoczy Anita Bekus, czyli najwyżej sklasyfikowana zawodniczka w rankingu federacji. Włodarze zadbali też o rewanż po kontrowersyjnym werdykcie na KSW 68 w walce Alberta Odzimkowskiego i Tony'ego Quinna. Właśnie 28 maja wyjaśnią oni ostatecznie, który z nich jest lepszy.

Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę, 28 maja. TRANSMISJA jest dostępna jedynie w płatnej usłudze streamingowej Viaplay. To właśnie tam można obejrzeć KSW 70 LIVE ONLINE. Początek transmisji o godzinie 19:00, a karta główna walk ma się rozpocząć ok. 20:00. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia KSW 70 razem z nami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze