KSW 70 WYNIKI

Autor: KSW KSW 70: Pudzianowski - Materla WYNIKI

Mariusz Pudzianowski brutalnie znokautował Michała Materlę! Wieczór niespodzianek podczas KSW 70 [WYNIKI]

2022-05-28 23:30

KSW 70 RELACJA KSW 70 WYNIKI. Gala KSW 70 zapowiadała się fenomenalnie i z pewnością spełniła wszystkie oczekiwania. Oczy kibiców były zwrócone przede wszystkim na walkę wieczoru, w której zmierzyły się dwie legendy polskiego MMA. Spisywany na straty Mariusz Pudzianowski po raz kolejny udowodnił, że tanio skóry nie sprzedaje. W niecałe 2 minuty brutalnie znokautował Michała Materlę, który przez kilka minut leżał na macie. Już wcześniej kibice byli świadkami kilku niespodzianek, m.in. Ricardo Prasel błyskawicznie poddał Daniela Omielańczuka. Poniżej zapis relacji na żywo z KSW 70.

Czy oglądałeś/aś galę KSW 70?

Już pierwsza walka KSW 70 pokazała, że w oktagonie każdy ma równe szanse. Skazywany na pożarcie Francisco Barrio poddał w drugiej rundzie Łukasza Rajewskiego. Później doszło do fatalnej kontuzji Tony'ego Quinna, który był mocno obijany przez Alberta Odzimkowskiego, a spadając na matę, popełnił błąd i złamał staw łokciowy. Anita Bekus udowodniła swoją klasę, pokonując Robertę Zocco. W czwartej walce wieczoru doszło do kolejnej pechowej sytuacji. Wszystko wskazywało na to, że oczekiwane starcie Paczuskiego i Wilnisa potrwa pełen dystans, ale w trzeciej rundzie Holender pechowo upadł na matę i wypadł mu palec. Sędzia natychmiast przerwał walkę, choć po chwili palec był już nastawiony. Na szczęście był to koniec nieoczywistych rozwiązań podczas KSW 70.

Bartosz Leśko dość niespodziewanie okazał się pierwszym pogromcą Damiana Piwowarczyka, choć walczył w kategorii półciężkiej. W wielkim rewanżu Marek Samociuk potwierdził supremację nad Izu Ugonohem, który prawdopodobnie pożegna się z KSW. Ivan Erslan błyskawicznie rozprawił się z Rafałem Kijańczukiem w starciu na szczycie kategorii półciężkiej. Do prawdziwej sensacji doszło w co-main evencie, w którym Ricardo Prasel już w pierwszej rundzie poddał wracającego do KSW Daniela Omielańczuka. Z kolei wisienką na torcie okazała się kolosalna walka wieczoru, w której Mariusz Pudzianowski brutalnie znokautował Michała Materlę perfekcyjnym ciosem podbródkowym po 107 sekundach!