Phil De Fries, KSW 60

i

Autor: YouTube/ KSW screen Phil De Fries, KSW 60

KSW 79 karta walk

KSW 79 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 79 KARTA WALK. KSW 79 kto walczy na KSW 79 lista walk?

2023-02-25 18:42

KSW 79 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 79 KARTA WALK. KSW 79 kto walczy na KSW 79 lista walk? Po wizycie w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Chorwacji KSW odwiedzi kolejny kraj. Teraz wybór padł na Czechy. W Libercu zobaczymy galę KSW 79 z udziałem m.in Phila De Friesa, który po raz kolejny będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej. KSW 79 KARTA WALK, kto walczy na KSW 79 KOLEJNOŚĆ WALK?

KSW 79 KOLEJNOŚĆ WALK kto walczy na KSW 79 LISTA WALK

Była Wielka Brytania, była Irlandia była i Chorwacja. Teraz przyszedł czas, aby KSW zagościło w kolejnym kraju. Najbliższa gala największej federacji mieszanych sztuk walki odbędzie się w czeskim Libercu. Organizatorzy zadbali o to, aby kibice z tego kraju mieli kogo wspierać i na karcie walk jest sporo czeskich nazwisk. Są jednak i zawodnicy, których fani KSW znają doskonale. to co najważniejsze na gali KSW 79 to oczywiście walka wieczoru i starcie o pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Phil De Fries od blisko pięciu lat dominuje w królewskiej kategorii i pokonał już wielu znanych rywali. Teraz jego przeciwnikiem będzie Todd Duffee, który może poszczycić się występami w UFC. Problem z Amerykaninem jest taki, że nie walczył od paru lat i nie wiadomo, na co go tak naprawdę stać i Anglik jest zdecydowanym faworytem.

KSW 79 KARTA WALK KSW 79 KTO WALCZY?

Podczas gali KSW po rz drugi zobaczymy Arkadiusza Wrzoska. Zawodnik, który przez wiele lat związany był z innymi stylami walki miał walczyć z Arturem Szpilką na styczniowej gali w Szczecinie, ale plany pokrzyżowała kontuzja "Szpili". Teraz jego rywalem będzie Tomas Mozny. W sumie na karcie walk gali w Libercu przewidzianych jest dziewięć pojedynków.

KSW 79 karta walk:

  • Phil De Fries - Todd Duffe - o pas wagi ciężkiej
  • Dominik Humburger - Jorge Bueno
  • Arkadiusz Wrzosek - Tomas Mozny
  • Daniel Omielańczuk - Michał Kita
  • Brian Hooi - Jivko Stoimenov
  • Andreas Gustafsson - David Hosek
  • Ramzan Jembiev - Murilo Delfino
  • Natalia Baczyńska-Krawiec - Petra Castkova
  • Frederico Komuenha - Matyas Viszlay
Listen on Spreaker.
Najnowsze