Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

Wielka gala

KSW Epic KOLEJNOŚĆ WALK. KSW Epic KTO WALCZY? XTB KSW Epic KARTA WALK. Adamek - Khalidov KARTA WALK

2024-02-24 19:43

KSW Epic KOLEJNOŚĆ WALK. KSW Epic KTO WALCZY? XTB KSW Epic KARTA WALK. Adamek - Khalidov KARTA WALK. Dłużyło się oczekiwanie na jedną z największych walk w historii polskiego sportu. Podczas gali XTB KSW: Epic dojdzie do starcia Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem, co będzie daniem głównym całego wydarzenia. Ale wcześniej zobaczymy wiele pasjonujących starć w kilku formułach walki. KSW Epic KARTA WALK. Adamek - Khalidov KOLEJNOŚĆ WALK. KSW Epic lista walk kto walczy

XTB KSW Epic KOLEJNOŚĆ WALK. Adamek - Khalidov KARTA walk na KSW Epic

Studio na żywo przed galą XTB KSW: Epic na żywo na kanale Koloseum na YT oraz na FB Super Express Sport oraz Super Express. Po studiu dwie darmowe walki. Zapraszamy od 17:30! KLIKNIJ TUTAJ!

27 lutego mija równo dwadzieścia lat od pierwszej gali KSW. Gdy przypomni się początki organizacji i spojrzy na to, jak obecnie wyglądają wydarzenia federacji, można zauważyć jak rozwija się samo KSW, ale i MMA w Polsce. Można pokusić się o stwierdzenie, że gdyby nie KSW, mieszane sztuki walki mogłyby nie wypłynąć tak szybko na szerokie wody w kraju nad Wisłą. Jednym z prezentów od federacji dla kibiców z okazji dwudziestolecia jest gala XTB KSW: Epic, która odbędzie się w sobotę 24 lutego, a jej zwieńczeniem będzie pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. To właśnie to starcie budzi wśród kibiców największe emocje, ale i wcześniej nie zabraknie wielu ciekawych pojedynków oraz znanych nazwisk.

KSW Epic LISTA WALK. Adamek - Khalidov kto walczy na gali XTB KSW: Epic

Kibice, którzy zdecydują się na wykupienie transmisji PPV albo zasiądą na trybunach hali w Gliwicach zobaczą m.in. turniej w wadze półciężkiej. Do klatki wejdą również Darko Stosić, czy Phil De Fries. Chorwat spróbuje swoich sił w brutalnej walce z Matheusem Scheffelem, a Anglik z legendą MMA, Joshem Barnettem. Podczas całego wieczoru nie zabraknie wielu ciekawych starć.

KSW Epic karta walk:

Walka wieczoru:

  •  Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek - boks, 6 rund

Co-main event:

  • Finał turnieju o pas w wadze półciężkiej

Karta główna:

  • Phil de Fries vs. Josh Barnett (grappling)
  • Michał Królik vs. Vaclav Sivak (muay thai, rękawice do MMA)
  • Darko Stosić vs. Matheus Scheffel (zasady PRIDE)
  • Rafał Haratyk vs. Marcin Wójcik - półfinał turnieju o pas wagi półciężkiej
  • Kleber Silva vs. Damian Piwowarczyk- półfinał turnieju o pas wagi półciężkiej
  • Ivan Erslan vs. Bohdan Gnidko

Karta wstępna:

  • Konrad Rusiński vs. Muslim Tulshaev (no holds barred - zasady PRIDE + łokcie)
  • Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz (walka w kimonach)
Sonda
Kto wygra walkę Khalidov - Adamek?
Listen on Spreaker.
Najnowsze