Łukasz Lupa - Gabriel "Arab" Al-Sulwi: zapał nie wystarczył, "Arab" MIAŻDZY przeciwnika [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-15 21:46 Mateusz Wysokiński
Arab Lupa
Autor: instagram/famemma

W trzeciej walce dzisiejszego wieczoru w trakcie gali Fame MMA 10 w oktagonie stanęli naprzeciw sobie Łukasz Lupa z Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim. Raper pochodzący ze Świlczy pokazał wielką klasę i pokazywał technikę, która mogła zachwycać nawet profesjonalistów. Kolejne zwycięstwo Araba w Fame MMA było jak najbardziej zasłużone, Łukasz Lupa mógł tylko patrzeć na klasę swojego dzisiejszego rywala, nic nie mogło go powstrzymać.

W trzeciej walce jubileuszowej, dziesiątej gali Fame MMA zmierzyli się między sobą Łukasz Lupa i Gabriel "Arab" Al-Sulwi. Wedlug wskazań tuż przed walką, to raper był faworytem starcia, zważając na fakt, że w trakcie poprzednich edycji popisał się kilkoma, niezwykłymi pojedynkami. Przypomnijmy, że artysta podczas ósmej gali pokonał Pawła Tyburskiego w MMA, a na dziewiątej edycji zwyciężył nad Patrykiem "Kizem" Wozińskim w pojedynku na zasadach boksu. Z kolei Lupa miał w CV trzy pojedynki w MMA - dwa wygrane i jedną przegraną. W trakcie pierwszej rundy, przez pierwsze 30 sekund tylko sprawdzali swój potencjał i nie oddawali dużej ilości ciosów. Na całe szczęście, po bardzo bezbarwnej, pierwszej części, panowie rozruszali się w trakcie drugiej i trzeciej odsłony walki. Arab pokazał, czemu tak dobrze idzie mu w trakcie walk w federacji freak-figtu i pokazywał elementy walki, które mogły zyskać uznanie nawet profesjonalnych zawodników. Lupa próbował swoich szans, jednak to Arab był prawdziwym zwycięzcą dzisiejszego wieczoru i odniósł zasłużone, trzecie już zwycięstwo w trakcie gali Fame MMA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze