Malik Montana

i

Autor: Instagram/donmalikmontana Malik Montana

Zabrał głos

Malik Montana przerwał milczenie po szokujących wieściach o HIGH League. Tak odpowiedział na cios Boxdela, wystarczyło jedno zdanie

2023-05-30 8:58

Poniedziałkowe popołudnie stało pod znakiem sensacyjnych wiadomości dotyczących HIGH League. Jedna z organizacji freak-fightowych działająca w Polsce została prześwietlona przez służby i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wydało decyzję o zamrożeniu środków finansowych spółki ze względu na powiązania z Rosją i przywódcą Czeczenii Ramzanem Kadyrowem. Po kilku godzinach od podania tej decyzji głos w mediach społecznościowych zabrał Malik Montana, twarz organizacji.

- High League Bielski sp. Komandytowo-akcyjna działa w ramach federacji High League, która zajmuje się organizowaniem gali typu freak show fight. Beneficjentami rzeczywistymi tego podmiotu są m.in. obywatele Federacji Rosyjskiej pochodzenia czeczeńskiego: Khazhbi Edelbiev i jego siostra Diana Edelbieva. Rodzina Edelbiev ma utrzymywać relacje z przywódcą Czeczenii - Ramzanem Kadyrowem, znajdującym się na listach sankcyjnych Unii Europejskiej, Ukrainy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii i Japonii - czytamy w uzasadnieniu decyzji wydanej przez MSWiA.

Malik Montana zabrał głos po sensacyjnych informacjach o HIGH League. Napisał jedno zdanie

Na mocy tej decyzji zamrożono środki finansowe i zasoby gospodarcze federacji, a funkcjonowanie całej spółki stanęło pod dużym znakiem zapytania i nie wiadomo, czy HIGH League będzie w stanie zorganizować najbliższą galę zaplanowaną na 17 czerwca. - Jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją. Analizujemy ją wraz z naszym działam prawnym. Prosimy o cierpliwość - brzmiał lakoniczny komunikat na Twitterze federacji.

Niedługo potem wpis na Twitterze zamieścił również Boxdel, szef FAME MMA. Zauważył jedną rzecz na profilu twarzy HIGH League, Malika Montany. - Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federacje. Kapitan opuszcza statek - czytamy we wpisie. Na reakcję Malika Montany długo nie trzeba było czekać. - Kapitan cały czas jest - napisał na Instastories.

Malik Montana

i

Autor: Instagram/donmalikmontana
Najnowsze