Mateusz Murański nie żyje

i

Autor: AKPA Mateusz Murański nie żyje

ważny apel

Mama Mateusza Murańskiego przerwała milczenie w sprawie syna. Jej wpis rzuca nowe światło na okoliczności śmierci aktora

2023-03-13 16:29

Mateusz Murański odszedł nagle 8 lutego 2023 roku. Początkowo jego najbliżsi, co zrozumiałe, nie udzielali się na temat tej tragedii, jednak z czasem postanowili walczyć o dobre imię ukochanego syna i narzeczonego. Jako pierwszy głos w tej sprawie zabrał Jacek Murański, następnie narzeczona Mateusza, Karolina Wolska, a teraz więcej na temat okoliczności śmierci aktora i freak-fightera zdradziła jego mama, Joanna Godlewska-Murańska.

Od nagłej śmierci Mateusza Murańskiego minął już ponad miesiąc. Aktor i uczestnik gal freak-fightowych zmarł we własnym mieszkaniu w Bydgoszczy, a okoliczności jego śmierci wciąż są badane przez prokuraturę. Jeszcze zanim oficjalnie potwierdzono, że Mateusz Murański nie żyje, już pojawiły się plotki o tym zdarzeniu i o okolicznościach jego śmierci – w sieci pojawiły się niepoparte dowodami informacje o tym, że 29-latek zmarł na skutek przedawkowania leków. Tym doniesieniom stanowczo zaprzeczył tata aktora, Jacek Murański, w rozmowie z portalem Salon24.pl, choć oficjalne wyniki toksykologii zleconej przez prokuraturę mogą być dostępne dopiero za kilka miesięcy. Teraz na temat odejścia syna wypowiedziała się także mama Mateusza.

Ważny apel mamy Mateusza Murańskiego. Mówi o wypadku

W obronie dobrego imienia Mateusza Murańskiego stanęła niedawno jego narzeczona, Karolina Wolska, która udostępniła obszerny wpis na koncie freak-fightera na TikToku. Teraz nieco więcej światła na sytuację rzuca mama Mateusza Murańskiego. – Wiele życzliwych osób pisze do nas, kierowanych odruchem serca i empatią, co bardzo doceniamy. Ale właśnie w obronie dobrego imienia naszego ukochanego syna Mateusza i w celu zahamowania pomówień i plotek na temat jego NAJDALSZEJ PODRÓŻY, jestem zobowiązana w tym poście wyjaśnić i wytłumaczyć ten tragiczny wypadek, tak jak to rzeczywiście wyglądało i pokazać perspektywę życia i cudowne plany założenia rodziny przez Matiego z jego ukochaną narzeczoną Karlą Wolską – zaczęła Joanna Godlewska-Murańska.

W swoim poście udostępniła ona zrzuty ekranu wiadomości, w których pada stwierdzenie, że śmierć Mateusza Murańskiego była wypadkiem. Już wcześniej jego tata przyznał, że 29-latek cierpiał na bezdech senny, a teraz z udostępnionych wiadomości wynika, że do tragedii mógł przyczynić się fakt, że aktor nie założył na noc maski tlenowej, wspomagającej oddychanie, którą stosuje się właśnie przy bezdechu sennym. – Oczywiście do końca życia będę zadawał sobie pytanie dlaczego... dlaczego nie założył tej nocy maski wspomagającej oddychanie – czytamy we fragmencie wiadomości wysłanej przez Jacka Murańskiego. Cały post Joanny Godlewskiej-Murańskiej znajdziecie poniżej.

Ostatnie chwile Mateusza Murańskiego. Wspomnienia sąsiadki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze