Marcin Dubiel - Cezary Nykiel: Dubel ZADUSIŁ przeciwnika, zero szans dla rywala [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-16 0:29
Dubiel
Autor: instagram/famemma

Marcin Dubiel mierzył się dziś z Cezarym Nykielem. Słynny YouTuber plus wschodząca gwiazda social mediów była atrakcyjna szczególnie dla młodszej części publiczności, która mogła zobaczyć swoich ulubieńców z internetu na żywo. W pojedynku influencerów lepszy był Marcin Dubiel, który zastosował technikę gilotyny i zadusił mniejszego od siebie przeciwnika. Wynik tej walki mógł być tylko jeden, dzisiejsza walka dostarczyła wielkich emocji.

Marcin Dubiel i Cezary Nykiel byli dzisiejszą drugiej walki wieczoru. Panowie znani z występów na platformie YouTube nie mieli dużego doświadczenia w sportach walki. Dubiel co prawda ma za sobą debiut w formule MMA, ale przegrał ze swoim rywalem "Blońskim" w bardzo wyrównanej walce w trakcie Fame MMA 8. Dla Nykla był to pierwszy pojedynek w sportach walki i wielkie wyzwanie - Youtuber przewyższał rywala w każdym aspekcie fizycznym, a przede wszystkim, pod kątem wzrostu. To było widać od samego początku starć między panami, Nykiel próbował, ale Dubiel miał po prostu o wiele lepsze warunki fizyczne, co wykorzystał. Ostatnim aktem ich walki była techniczna gilotyna wykonana przez Dubiela. Dla YouTubera było to pierwsze zwycięstwo w trakcie Fame MMA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze