Marcin Najman MASAKRUJE Don Kasjo: Boks czy MMA? I tak ci wpier…! [WIDEO]

2020-03-10 16:30 PO
Marcin Najman
Autor: YouTube FAME MMA Marcin Najman

Marcin Najman przygotowuje się do starcia z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem na gali FAME MMA 6 (28 marca). Nie zdążył jeszcze stoczyć tej walki, a już ma kolejnych rywali. „El Testosteron” przyjął wyzwanie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Kasjo już zdążył mocno wkurzyć Najmana.

Najman przyjął wyzwanie Kasjusza, ale nie zgadzał się na walkę w formule bokserskiej, ponieważ przeniósł się już do MMA.

- Jestem zniesmaczony dyskusją z tym gówniarzem Don Kasjo. Jeżeli chce się ze mną napieprzać, to po co ustala jakieś zasady. Jeżeli się chce bić, to się lejmy. To się po prostu napier… Po co ty mi mówisz, że ja mam ważyć tyle i tyle. Co ty pier.. człowieku?! - zdenerwował się zawodnik MMA.

Marcin Najman wyzwany do walki przez Igora Jakubowskiego! [WIDEO]

Marcin Najman z wiadomością do "Don Kasjo"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najman stwierdził jednak po chwili, że pozwoli, aby to kibice zdecydowali, w jakiej formule ma odbyć się pojedynek z Don Kasjo.

- Ale dobrze. Zrobimy tak, żeby ci pasowało. To jest wszystko, co mogę ci zaproponować. Niech kibice zdecydują, czy chcą zobaczyć naszą walkę w formule MMA czy w boksie. Ja decyzję kibiców uszanuję i wp… ci obojętnie czy to w boksie czy w MMA – stwierdził Najman.

Najnowsze