Marcin Najman o ZAKAZIE ABORCJI. Opowiedział się za jedną ze stron, WYWOŁAŁ BURZĘ

2020-10-24 8:29 md
Marcin Najman
Autor: Instagram / marcin.najman Marcin Najman

Od czwartkowego wieczoru w Polsce trwają ogromne protesty po tym, jak Trybunał Konstytucyjny uznał za nieważną jedną z trzech przesłanek do dokonania legalnej aborcji. Przeciwnicy takiej decyzji nazywają wszystko "piekłem kobiet" i starają się nakłonić polityków do zmiany zdania. Swój głos w tej sprawie postanowił wyrazić także znany z bezpośrednich poglądów Marcin Najman.

W dobie panującej pandemii koronawirusa cały czas powtarzane są zasady o utrzymywaniu dystansu społeczego i stosowania się do różnej maści obostrzeń. Sprawa dotycząca zdelegalzowania jednego z praw do dokonania aborcji wywołała jednak wśród Polaków tak wiele emocje, że mnóstwo osób postanowiło ruszyć na ulice i tłumie protestować przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Kwestie walki z COVID-19 zeszły na drugi plan.

"Różal" BRUTALNIE ZAMASAKROWANY podczas gali Genesis. STRACIŁ WZROK w jednym oku!

Głos w sprawie zabierają także i osoby znane, również ze świata sportu. Wiele z nich, jak chociażby Justyna Kowalczyk-Tekieli, opowiada się za racjami protestujących. Są jednak również komentarze z drugiej strony barykady. Do tego grona dołączyć postanowił Marcin Najman. Były bokser, a obecnie sportowiec walczacy w federacji FAME MMA, opublikował na Twitterze bardzo wymowny obrazek, który nie pozostawia złudzeń co do zdania częstochowianina w tym aspekcie.

Pokazał twarz po walce. Stał się JEDNOOKI [ZDJĘCIE]

W komentarzach pod zamieszczonym tweetem od razu wybuchła gorąca dyskusja. Jedni zarzucali Najmanowi błędne pojmowanie całej sprawy, inni wręcz przeciwnie - przyklaskiwali i doceniali, że miał odwagę, aby wyrazić swoje poglądy.

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]
Najnowsze