Marcin Różalski pokazał twarz po walce na Genesis. Stał się JEDNOOKI [ZDJĘCIE]

2020-10-24 15:00 mc
Marcin Różalski
Autor: YouTube Marcin Różalski po walce na gali Genesis

Marcin Różalski nie tak wyobrażał sobie swoją pierwszą zawodową walkę na gołe pięści. Na gali Genesis musiał uznać wyższość byłego mistrza UFC Josha Barnetta, nie wychodząc do trzeciej rundy. Wszystko przez problemy z okiem. Dzień po gali "Różal" pokazał, jak wygląda jego twarz. "Mi nic nie jest, oprócz bycia przez dłuższą chwilę jednookim Różalem" - uspokoił swoich fanów.

Marcin Różalski nie boi się wyzwań. Kiedy otrzymał propozycję walki na gołe pięści, chętnie z niej skorzystał. W walce wieczoru gali Genesis jego przeciwnikiem był zaprawiony w bojach Josh Barnett. Amerykanin konsekwentie rozbijał Polaka i posłał go dwa razy na deski. W efekcie "Różal" przestał widzieć na jedno oko i nie wyszedł do trzeciej rundy. W sobotę pokazał, jak wygląda jego twarz.

Marcin Najman o ZAKAZIE ABORCJI. Opowiedział się za jedną ze stron, WYWOŁAŁ BURZĘ

"Mi nic nie jest, oprócz bycia przez dłuższą chwilę jednookim Różalem. Teraz, gdy schodzi adrenalina, zaczynam odczuwać ból. Nie wstydzę się porażek, nie boję się ich, wiem, że są wliczone w naszą pracę i akceptuję to. Nie da rady, żeby obaj zawodnicy wygrywali. Przykro jest zawsze i każdemu w każdej dziedzinie, jak nie idzie po naszej myśli, ale jak mówi przysłowie: raz na wozie, raz pod wozem. Obity jestem, ból dokucza i grosik zarobiłem" - napisał "Różal" na Instagramie.

Marcin "Różal" Różalski: CHCIAŁBYM UMRZEĆ JAK WOJOWNIK [Koloseum]
Najnowsze