Marcin Najman

i

Autor: Twitter/Marcin Najman Marcin Najman

Szykuje bomby na rywala

Marcin Najman pokazał katorżnicze treningi. Worek zmasakrowany po potężnych ciosach! Takie bomby szykuje na Murańskiego

2023-01-10 7:21

Marcin Najman szykuje się do jednego z najważniejszych pojedynków w karierze. "El Testosteron" zmierzy się na kolejnej gali High League ze znienawidzonym sobie Jackiem Murański. "Muran" musi szykować się na naprawdę twardą przeprawę. Najman pokazał ostre treningi przed pojedynkiem. Worek obrywał niczym jego rywale z boksu na początku kariery. Takie bomby szykowane są na Jacka Murańskiego!

Czy Jacek Murański będzie w stanie ustać takie potężne bomby? Marcin Najman podkręca tempo z przygotowaniami do walki na kolejnej gali High League! Już niedługo zmierzy się ze znienawidzonym sobie Jackiem Murańskim. Konflikt trwa od dawna! W końcu jednak zawodnicy znaleźli miejsce, gdzie uda im się rozwiązać te niesnaski. Najman rozpoczął ostre przygotowania do starcia i chwali się w mediach społecznościowych mocnymi treningami. Widać jak wali na nich z całej siły w worek treningowy - nie tylko pięścią, ale także nogami. 

Najman szykuje bomby na Murańskiego. Tak trenuje przed walką

Najman opublikował na Instagramie nagranie, jak ostro zasuwa. Twierdzi, że sporo schudł i szykuje świetną formę na swojego rywala. 

- Na budziku już 116 kilo. Dużo pracy przede mną, ale kierunek dobry - napisał Najman, który po walce z Pawłem Jóźwiakiem zarzekał się, że już nigdy nie wyjdzie do walki aż tak ciężki.

Jeśli wierzyć słowom "El Testosterona", zrzucił już kilka kilogramów i rzeczywiście może szykować dobrą formę na Jacka Murańskiego. Tylko czy takie ciosy wystarczą na mocną głowę "Murana"? 

Żona Marcina Najmana na gorącym zdjęciu. Ciało BOGINI, najgrubsze lodowce topnieją od tych widoków

Marcin Najman - bilans w MMA

Marcin Najman karierę w MMA rozpoczął od słynnej już walki z Mariuszem Pudzianowskim na KSW w 2009 roku. Stoczył jedenaście starć w tej formule - wygrał 5 walk, wszystkie przed czasem przez nokauty i poddania. Przegrał sześciokrotnie. 

Wcześniej zajmował się boksem. Bił się o pas zawodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej, ale przegrał z Andrzejem Wawrzykiem. Rywalizował także w formule K-1. 

Jacek Murański ostro o walce z Marcinem Najmanem na High League 6
Najnowsze