Najman Cios

i

Autor: screen/youtube.com/Clout MMA

Dymy!

Marcin Najman starł się z maskotką Clout MMA! Mocny atak, wielkie dymy na konferencji!

2024-03-04 22:50

Marcin Najman starł się z maskotką Clout MMA! Na konferencji gali freak-fightowej doszło do starcia, które było conajmniej niespodziewane. Okazało się bowiem, że w przebraniu był nie kto inny, a Adrian Cios, który posłał w Najmana uderzenia.

Marcin Najman ma za sobą conajmniej niespodziewane starcie. Były pięściarz pojawił się na konferencji gali Clout MMA, gdzie doszło do pojedynku między nim a Adrianem Ciosem, który był przebrany w strój maskotki federacji. Doszło do bijatyki, którą niespodziewanie zainicjowała ów "maskotka".

Marcin Najman pobił się z Adrianem Ciosem. Został całkowicie zaskoczony 

W trakcie panelu na konferencji Clout MMA doszło do niespodziewanych scen. W trakcie trwania rozmowy z Marcinem Najmanem zapowiedziana została maskotka federacji, która została poproszona na scenę. Najman podejrzewał, że w przebraniu może przebywać Adrian Cios, to też mówił do przebranej osoby, aby sobie poszła. Przewidywania Najmana okazały się prawdziwe i rzeczywiście, w stroju ukryty był cios, który zaatakował byłego pięściarza. Zrobiło się naprawdę groźnie. Wideo z zamieszania znalazło się na mediach społecznościowych federacji freak-fightowej. 

Najnowsze