Marcin Najman zobaczył UFO?!

i

Autor: Instagram / Pixabay Marcin Najman zobaczył UFO?!

Marcin Najman zobaczył UFO?! Szokujące nagranie z nocy, aż włos się jeży na głowie

2021-07-16 7:10

Ile jest tak popularnych i kontrowersyjnych postaci ze świata sportu jak Marcin Najman? Z pewnością niewiele! "El Testosterona" można kochać albo go nienawidzić. Nie można mu jednak odebrać umiejętności promocji i poruszania w mediach społecznościowych. Takich materiałów wideo w jego wykonaniu nikt się nie spodziewał. Gdy Najman to zobaczył, momentalnie chwycił za komórkę i wiedział, że musi to nagrać. Aż włos jeży się na głowie! Czy to naprawdę było UFO?

Różne są opinie na temat UFO. Ten akronim rozwija się jako "unidentified flying object", czyli "niezidentyfikowany obiekt latający". Osób wierzących w przybyszów nie z tego świata nie brakuje! Czy kosmici rzeczywiście zbliżają się do naszej planety? Nagrań podejrzanych obiektów w sieci nie brakuje. Nikt jednak nie spodziewał się, że jedno z nich opublikuje na Instagramie Marcin Najman. Były pięściarz i zawodnik MMA sam był w szoku, gdy zobaczył zaskakujący, świecący punkt poruszający się w nieskoordynowany sposób.

Inwazja UFO na Kanadę! Odtajniono raporty o latających PĄCZKACH

Marcin Najman zobaczył UFO? Zobacz to nagranie!

"El Testosteron" opublikował około dwuminutowe nagranie, na którym widać nieznaczny, świecący punkt. Ten zasuwa w szalonym tempie we wszystkich kierunkach. - Nagrałem to wczoraj w nocy. Pijany kierowca UFO? - zastanawiał się emerytowany już sportowiec. Niektórzy z internautów twierdzili, że mogą być to tzw. orby, czyli drobiny kurzu przy wykorzystaniu mocnego światła. Inni nie chcieli jednak w to wierzyć. Wszak punkt z pewnością pojawił się jeszcze przed nagraniem.

Co to mogło być? To zapewne pozostanie zagadką - nie tylko dla Marcina Najmana, ale i całego grona jego fanów. Niepokojące wideo zarejestrowane przez byłego pięściarza możesz zobaczyć poniżej. By dostrzec niezidentyfikowany punkt należy się uważnie przypatrzeć!

Marcin Najman OSTRO o Jacku Murańskim: Osrał zbroję
Sonda
Czy wierzysz w UFO?

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Najnowsze