Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski codzienne rano wali SHOTA. To go pobudza!

2021-07-02 8:42

Mijają lata, ale nie sława Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman w dalszym ciągu może liczyć na bardzo pokaźne grono fanów zainteresowanych tym, co robi na co dzień. Sportowiec stara się swoich sympatyków nie rozczarowywać. Regularnie dostarcza im treści, które umilają czas i pokazują życie oraz treningi wielkiego mistrza od kulis.

Choć starty Mariusza Pudzianowskiego w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi na świecie są już tylko wspomnieniem, to sportowiec w żadnym wypadku nie zamierza zerwać z treningami, które odgrywają bardzo ważną rolę w jego życiu. Aktualnie "Pudzian" realizuje się jako zawodnik MMA. Kibice mogli o nim usłyszeć w ostatnim czasie za sprawą walki z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. W pojedynku, do którego doszło nad morzem, górą okazał się były strongman. I bynajmniej nie osiadł potem na żadnych laurach. Mariusz Pudzianowski w dalszym ciągu pozostał przy ciężkich treningach, aby być w optymalnej formie, kiedy tylko zajdzie taka konieczność. Znając podejście "Pudziana" do rywalizacji i chęć pojedynkowania się, wydarzy się to zapewne niedługo.

Zobacz też: Dopiero po 17 latach wyciekło zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego z Kazimierzem Górskim. Nie do wiary, że Pudzian tak wyglądał!

A jak wygląda codzienne życie Mariusza Pudzianowskiego pod kątem przystosowywania organizmu do kolejnych prób? Jak się okazuje, "Pudzian" ma swoje sprawdzone metody. Jedną z nich postanowił podzielić się ze swoimi fanami. Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

MMA - VIP wywiad z Krystianem Pudzianowskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze