Mariusz Pudzianowski dostał prośbę, po której nas zatkało. Chcą, żeby pokazał to. Czy będzie reakcja?

2021-10-27 13:06
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny udowodnił, że wiek nie gra dla niego żadnej roli i wciąż jest w wyśmienitej formie. Jego ostatnia walka trwała zaledwie osiemnaście sekund. W tym czasie zdążył powalić potężnego Bombardiera i już mógł myśleć o kolejnych rywalach. Pudzianowski pokazał, że nie zamierza odpoczywać, a jeden z fanów postanowił poprosić go o dość nietypową rzecz.

Mariusz Pudzianowski mimo 44 lat na karku wciąż może imponować niesamowitym przygotowaniem fizycznym i zapałem do pracy. Wiele wskazuje na to, że zawodnik z Białej Rawskiej nie zamierza na razie zwalniać tempa i wciąż chce być dobrze dysponowany, aby być gotowym do kolejnych walk w KSW. To, że Pudzianowski nadal potrafi być groźny, można było zobaczyć na ostatniej gali polskiej federacji.

Fatalne wieści dla Joanny Jędrzejczyk! Drastyczne kroki UFC, to trwało za długo

Mariusz Pudzianowski dostał nietypową prośbę. To pokazuje rzadko

Na KSW 64 doszło do długo wyczekiwanej walki Pudzianowskiego z Bombardierem. Pojedynek miał się odbyć już wiele tygodni temu, ale ze względu na zdrowotną niedyspozycję Senegalczyka, rywalizacja musiała zostać odłożona w czasie. Fani doczekali się jednak walki, ale ta nie potrwała zbyt długo. Pudzianowski rozstrzygnął pojedynek w 18 sekund.

To będzie kolejny rywal Pudziana w KSW?! To może być prawdziwy hit, doszłoby do rewanżu

Były strongman wdał się w wymianę ciosów z rywalem, ale to jego uderzenie było skuteczne i precyzyjne. Bombardier padł jak rażony piorunem i długo nie mógł podnieść się z desek. - Takiego przeciwnika nie można lekceważyć, to solidne chłopisko. Solidnie przepracowałem ten okres przygotowawczy i robię to, co kocham - powiedział po walce Pudzianowski.

Oryginalna prośba do Pudzianowskiego. Czy to w ogóle możliwe?

Wydawać by się mogło, że po tygodniach przygotowań Pudzianowski w najbliższych dniach zdecyduje się na nieco dłuższy odpoczynek, na który w pełni zasługuje. Nic bardziej mylnego. - Sparingi zrobione jak to w środę i można wracać do obowiązków swoich w firmie - napisał Pudzianowski na Instagramie dołączając zdjęcie z sali treningowej.

Jeden z fanów złożył Pudzianowi nietypową propozycję. - Proszę kiedyś pokazać jak Pan odpoczywa, bo to że Pudzian kocha pracować to już wiadomo od dawna - czytamy w komentarzu. Coś nam się wydaje, że Pudzianowski tej prośby nie spełni, bo jak to lubi często podkreślać, bez pracy nic się samo nie zrobi.

Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze