Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski musiał się poświęcić przed KSW 70! Wcześniej robił to codziennie, koniec z przyjemnościami przed walką

2022-05-10 13:37

Na ten pojedynek czekają setki tysięcy fanów. Mariusz Pudzianowski na KSW 70 zmierzy się z Michałem Materlą. Emocjonujące starcie w łódzkiej Atlas Arenie z pewnością zachwyci fanów, którzy są ciekawi, jak będzie wyglądało starcie zupełnie innych wojowników. Teraz Pudzianowski przyznał, z jakich przyjemności zrezygnował przed walką. Dla niego to musiało być poświęcenie.

Mariusz Pudzianowski szykuje się do najprawdopodobniej najtrudniejszej walki w swojej karierze. "Pudzian" wejdzie do klatki na KSW 70 z "Bijącym Sercem KSW", czyli Michałem Materlą. Ten pojedynek rozgrzewa kibiców, którzy są rozemocjonowani wyjątkowym extra-fightem. Dwie osoby, bez których polskiego MMA nie byłoby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje sprawdzą się w stalowej konstrukcji. Pudzianowski przed tym starciem musiał zrezygnować z niektórych rzeczy, które stały się jego rutyną.

KSW 70: Pudzianowski zrezygnował z tego przed walką

Pudzianowski w nagraniu na Instagramie, który nagrywa codziennie rano przyznał, że na jakiś czas zrezygnował z długiego biegania. Dlaczego? Wszystko ze względu na zbliżające się starcie z Materlą. - Dzień doberek. 6:20, trzeba trochę rozruchu sobie zrobić. Wczoraj zapachy potreningowe leżą i się wietrzą. Zrobić delikatny rozruch z półtora kilometra. Nie ma długiego biegania jeszcze przez dwa tygodnie do 28 maja. Ciężarki, delikatnie, rozruszać, bo potem nie będzie siły na treningu i zaczynamy. Potem iść do pracy, trening jeden, wieczorem drugi. Standardowo obowiązki - nic innego nie wymyśliłem - przyznał w nagraniu do fanów.

NIE PRZEGAP! Wstrząsające wyznanie Michała Materli przed KSW 70. Ta diagnoza była prawie jak wyrok śmierci

To właśnie 28 maja Pudzianowski i Materla wejdą do klatki łódzkiej Atlas Areny. "Dominator" nie obija się i ostro przygotowuje do tego starcia w klubie WCA.

KSW 70: Kiedy gala? Gdzie oglądać?

Gala KSW 70 zbliża się wielkimi krokami. Już 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi Mariusz Pudzianowski zmierzy się w walce wieczoru z Michałem Materlą. Transmisja gali tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja na żywo z gali KSW 70 na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany