Michał Materla

i

Autor: YouTube KSW Michał Materla

Wstrząsające wyznanie Michała Materli przed KSW 70. Ta diagnoza była prawie jak wyrok śmierci

2022-05-09 12:29

Michał Materla przez lata budował historię polskiego MMA. Od dawna występował dla KSW, stając się prawdziwą ikoną tego sportu. "Bijące Serce KSW" w szerokim materiale na oficjalnej stronie organizacji opowiedział o trudnych momentach swojej kariery. Materla przyznał wprost, że diagnoza, którą w pewnym momencie usłyszał, była dla niego prawie jak wyrok śmierci.

Gdy ktokolwiek mówi KSW, jednym z pierwszych nazwisk, które przychodzi do głowy jest Michał Materla. Popularne "Bijące Serce KSW" od lat zachwyca polskich fanów sportów walki, szalejąc w klatce i dając wielkie, emocjonujące i często krwawe starcia. Materla szykuje się teraz do wielkiego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 70. Emocji na pewno nie będzie brakowało. Przed pojedynkiem szeroki materiał na ten temat opublikowała oficjalna strona KSW.

NIE PRZEGAP! Były rywal Pudziana zawalczy na PRIME MMA?! Znamy pierwsze szczegóły kolejnej gali

KSW 70: Mocne wyznanie Materli przed walką

Michał Materla zdecydował się na ważne wyznanie o swojej karierze. Przyznał, że jedna z diagnoz brzmiała dla niego jak "wyrok śmierci". - Najtrudniejszą kontuzja dla mnie było dwukrotne zerwanie więzadła krzyżowe. Pierwsze co mi wówczas powiedział lekarz to, że mogę iść do pracy na budowę, bo na pewno już nigdy nie będę walczył. Dla chłopaka, który ma marzenia i wiele poświęcił na ich realizację, by móc w przyszłości żyć ze sportu, taka diagnoza była prawie jak wyrok śmierci - przyznał.

Na szczęście dla fanów i samego sportowca, Materla wrócił do klatki. - Doktor wykonał mi rekonstrukcję więzadła i na szczęście okazało się, że pierwsza diagnoza się nie sprawdziła, a ja po długiej przerwie mogłem wrócić do tego co kocham - dodawał.

NIE PRZEGAP! Fatalne informacje w sprawie gwiazdy FAME MMA! Złe wieści, fani przebijają się w domysłach

KSW 70: Kiedy gala? Gdzie oglądać?

Gala KSW 70 zbliża się wielkimi krokami. Już 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi Mariusz Pudzianowski zmierzy się w walce wieczoru z Michałem Materlą. Transmisja gali tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja na żywo z gali KSW 70 na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Sebastian Przybysz bez tajemnic! Spowiedź mistrza KSW | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze