FAME MMA 14: Fatalne informacje w sprawie gwiazdy FAME MMA! Złe wieści, fani przebijają się w domysłać

i

Autor: Instagram / FAME MMA FAME MMA 14: Fatalne informacje w sprawie gwiazdy FAME MMA! Złe wieści, fani przebijają się w domysłać

Fatalne informacje w sprawie gwiazdy FAME MMA! Złe wieści, fani przebijają się w domysłach

2022-05-09 7:23

Już 9 maja odbędzie się druga konferencja przed FAME MMA 14! W krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pojawi się 3,5 tysiąca kibiców nie zabraknie najważniejszych gwiazd wieczoru. Niestety, wiele wskazuje na to, że jeden z nich może wypaść z pojedynku. Niepokojące informacje zostały przekazane przez dziennikarza Kanału Sportowego i komentatora Macieja Turskiego.

Gala FAME MMA 14 zbliża się wielkimi krokami. Już 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się kolejna impreza największej freak-fightowej organizacji w Polsce. Emocji nie będzie brakowało, bo czołowi influencerzy pojawią się w klatce, by stoczyć przeróżne pojedynki. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie wszyscy zawodnicy pojawią się w klatce. Niepokojące informacje pojawiły się zaledwie kilka dni przed najbliższym wydarzeniem. Złe wieści zostały przekazane przez jednego z dziennikarzy "Kanału Sportowego" Macieja Turskiego.

NIE PRZEGAP! Robert Burneika pokazał do kamery 60-centymetrowego giganta. Nikt nie chciałby nim oberwać!

FAME MMA 14: Jedna z gwiazd kontuzjowana?!

Kontuzje i urazy to nieodłączny element sportu, zwłaszcza sportów walki. To dotyczy się także rywalizacji celebrytów, którzy mierzą się w klatce. Wiele wskazuje na to, że istnieje duże ryzyko, że jeden z zawodników gali może wypaść z karty.

- Szykuje się ciekawie. 3.5k kibiców na konfie! Dodatkowo napięta sprawa ala scamerska i spore niejasności. I oby nie tak poważny uraz jednego z zawodników. Będzie na co zerknąć - napisał na Twitterze Turski. O kogo chodzi? Tego na razie nie wiadomo. Kibice mogą się jedynie domyślać i plotkować na ten temat. Informacje na pewno pojawią się podczas konferencji, która odbędzie się w poniedziałek 9 maja.

NIE PRZEGAP! Artur Szpilka zapytany o walkę z Don Kasjo. Ta reakcja mówi wszystko, padła bezwzględna deklaracja

Tak obecnie wygląda Mike Tyson. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

FAME MMA 14: Kiedy gala?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się już w najbliższy weekend, w sobotę 14 maja. W walce wieczoru zmierzy się dwóch popularnych YouTuberów - "Gimper" oraz "Tromba". Transmisja na żywo tylko na platformie FAMEMMA.tv! Kup PPV, klikając w TEN LINK.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...
Najnowsze