Robert Burneika, Hardkorowy Koksu

i

Autor: Super Express Robert Burneika, "Hardkorowy Koksu"

Robert Burneika pokazał do kamery 60-centymetrowego giganta. Nikt nie chciałby nim oberwać!

2022-05-06 12:50

Na ten powrót czekało naprawdę wielu kibiców. Robert Burneika to popularny kulturysta znany w internecie jako "Hardkorowy Koksu"! W rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o tym, jak wyglądało jego życie w ostatnim czasie, skąd przerwa i jak prezentuje się jego forma. Twierdzi, że tak dobrze nie było od dawna. Robert Burneika prosto do kamery pokazywał też wielkiego 60-centymetrowego potwora!

Robert Burneika po długiej przerwie wróci do klatki na gali HIGH League 3! Jego przeciwnikiem będzie popularny YouTuber "Robur" z ekipy Warszawskiego Koksa. "Hardkorowy Koksu" opowiedział w rozmowie z "Super Expressem" co przekonało go do powrotu i jak prezentuje się obecnie jego forma.

NIE PRZEGAP! Hardkorowy Koksu ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi. Może pójść mu w pięty, robi się gorąco

High League 3: Hardkorowy Koksu pokazał swój potężny biceps

- Był taki okres przez parę lat, że urodziły mi się dwie córeczki. Budowałem dom, więc byłem zajęty rodziną i innymi rzeczami. Nie chciałem się w to wkręcić, bo miałem oferty. Zostawiłem to na boku, bo nie miałem głowy na to. Teraz się zluzowało, spotkaliśmy się i odpowiadało mi. I jestem tutaj - opowiada Burneika na kanale KOLOSEUM "Super Expressu".

Burneika opowiedział też o swojej formie. Prosto do naszej kamery pokazał swój potężny biceps. Uderzenia tego potwora nie przetrwałoby zbyt wielu. - Podchodzę na luzie do tej sprawy, bo nie będę fighterem. Specjalnie założyłem koszulę z długimi rękawami, by nie wystraszyć za bardzo rywala. Jest w łapie tylko 60 centymetrów - dodał.

Zobacz także: Ewa Brodnicka szczerze o zarobkach. Porównała walki w boksie do freak-fightów. Miazga!

Oglądaj całą rozmowę z Hardkorowym Koksem w materiale wideo.

Hardkorowy Koksu odpowiada NAJMANOWI! Bardzo MOCNE SŁOWA

Kiedy gala High League 3? Gdzie oglądać?

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru raper Alberto zmierzy się z popularnym YouTuberem i czołowym polskim influencerem Marcinem Dubielem. Nie zabraknie też "Hardkorowego Koksa", który bić się będzie z "Roburem" z ekipy Warszawskiego Koksa i dwóch pojedynków kobiet. Do klatki "Wysokiej Ligi" wraca Ewa Brodnicka czy Aniela "Lil Masti" Bogusz. W High League zadebiutują m.in. Kamila Wybrańczyk czy Zusje.

Sonda
Kto wygra walkę: Hardkorowy Koksu - Robur
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze