Hardkorowy Koksu ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi. Może pójść mu w pięty, robi się gorąco

i

Autor: Instagram Roberta Burneiki / Instagram Marcina Najmana Hardkorowy Koksu ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi. Może pójść mu w pięty, robi się gorąco

Hardkorowy Koksu ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi. Może pójść mu w pięty, robi się gorąco

2022-05-05 10:21

Marcin Najman nie kończy sportowej kariery i jest jeszcze zainteresowany kilkoma pojedynkami w MMA. Ostatnio pokonał "Miśka" z Nadarzyna, a obecnie szuka kolejnego rywala. Możliwości jest wiele. Jedną z nich wydaje się być Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu". Ten w rozmowie z "Super Expressem" odgryzł się "El Testosteronowi" za jego ostatnie słowa.

Marcin Najman - "Hardkorowy Koksu" był pojedynkiem, który miał wyglądać zupełnie inaczej. Panowie nie zaprezentowali się w ringu najlepiej. Wiele wskazuje na to, że... ciągnie ich do wielkiego rewanżu. Robert Burneika wróci do klatki 4 czerwca podczas gali organizacji High League 3. W trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzy się z "Roburem" z ekipy Warszawskiego Koksa. Przed tym pojedynkiem "El Testosteron" nieco podprowokował byłego rywala.

"Hardkorowy Koksu" odpowiada Najmanowi. Mocne słowa

Marcin Najman podgrzał nieco atmosferę, twierdząc, że rozprawiłby się z kulturystą w 60 sekund. -  Jeżeli jakiś traf sprawi, że on się pojawi na mojej drodze, mówię tej sportowo-rozrywkowej, to dziś zakończyłbym tę walkę w minutę, ale w tym momencie myślę bardziej o prezesie Jóźwiaku. Myślę że ta walka jest najbliżej jak do tej pory była - mówił na swoim kanale na YouTube.

NIE PRZEGAP! Marta Linkiewicz pokazała seksowne ciało. Pręży wdzięki w pończochach, można się zakochać

Robert Burneika w rozmowie z "Super Expressem" odpowiedział na te słowa. - Najman wszędzie się wcina, gdzie jest głośno. Nie ma szans. Możemy pokazać, ale wiem, że mogę go załatwić raz-dwa jeszcze raz. Nie ma głowy! Jestem w dużo lepszej formie niż gdy byłem dziesięć lat temu. A on utył się, ledwo łazi, co on jeszcze do walki, kurde... - powiedział wprost.

Zobacz także: Krzysztof Radzikowski wściekł się nie na żarty. Poszło o jeden szczegół na jego zdjęciu, zrobiło się gorąco

Andrzej Niedzielan skomentował finał Pucharu Polski

Kiedy gala High League 3?

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru raper Alberto zmierzy się z popularnym YouTuberem i czołowym polskim influencerem Marcinem Dubielem. Nie zabraknie też "Hardkorowego Koksa" i dwóch pojedynków kobiet. Do klatki "Wysokiej Ligi" wraca Ewa Brodnicka czy Aniela "Lil Masti" Bogusz. W High League zadebiutują m.in. Kamila Wybrańczyk czy Zusje.

Sonda
Kto wygra walkę: Hardkorowy Koksu - Robur
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze