Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski wściekł się nie na żarty. Poszło o jeden szczegół na jego zdjęciu, zrobiło się gorąco

2022-05-04 12:23

Krzysztof Radzikowski cieszy się coraz większą popularnością wśród kibiców. Nie dość, że występuje w popularnym programie Gogglebox TTV to kilka miesięcy temu stoczył pierwszą walkę w FAME MMA. Radzikowski prężnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie niedawno opublikował zdjęcie z flagą Polski. I jeden szczegół przykuł uwagę fanów, a ich komentarze spotkały się z dość ostrą reakcją byłego strongmana.

Krzysztof Radzikowski już dawno temu zdobył serca wielu kibiców. 40-latek w przeszłości z powodzeniem występował w zawodach strongmanów i należał do światowej czołówki. Miał okazję rywalizować z najlepszymi w tym z Mariuszem Pudzianowskim. Na swoim koncie ma sporo sukcesów, dzięki którym na zawsze zapisał się w historii tej dyscypliny.

McGregor wydał fortunę na kolejną zabawkę. Luksus aż bije po oczach, potężny sprzęt robi wrażenie

Krzysztof Radzikowski podpadł kibicom. Mocna reakcja zawodnika

Organizmu nie da się jednak oszukać i Radzikowski musiał kiedyś zrezygnować z kariery strongmana. O aktywności fizycznej jednak nie zapomniał i wciąż dba o ciało. Na jego profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć wiele zdjęć z siłowni, a jego muskulatura wciąż robi spore wrażenie. Obecni fani Radzikowskiego mogą kojarzyć przede wszystkim z Gogglebox TTV.

Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, jakie wykształcenie ma Jan Błachowicz! Wielu by go o to nie posądziło, Cieszyński Książę ma fach w ręku

W komentarzach pod zdjęciem Radzikowskiego zrobiło się gorąco

A niedawno były strongman zadebiutował w federacji FAME MMA. Co prawda pierwsza walka nie poszła bo jego maila, bo Radzikowski przegrał z "Bestią" Piechowiakiem, ale na pewno nie powiedział ostatniego słowa w mieszanych sztukach walki. Teraz skupia się również na wychowaniu syna, z którym dumnie pozuje do zdjęć.

Nie inaczej było z okazji dnia flagi. Radzikowski wraz z synem zaprezentowali się z biało-czerwoną flagą, a uwagę kibiców przykuło to, na czym zawieszona jest flaga. - Kij od szczotki zawsze pożyteczny - napisał jeden z użytkowników. - Na kiju od szczotki, dobry patent! - czytamy w innym komentarzu. Radzikowski na każde taki wpis reagował ostrym pytaniem. - Napisane na nim ze to od szczotki?? - pytał były strongman. Widać, że takie spekulacje wzbudziły w nim frustrację.

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze