High League 2, pashaBiceps, Owca WK

i

Autor: High League High League 2: pashaBiceps - Owca WK

Wraca organizacja HIGH League! Kiedy odbędzie się trzecia gala? Jest termin

2022-04-06 19:37

Polskie organizacje freak-fightowe nabierają rozpędu. Już trzecią galę szykuje HIGH League. "Wysoka Liga" zdradziła, że powraca do trójmiejskiej Ergo Areny, w której już raz organizowała pasjonujące wydarzenie z pogranicza rozrywki i sportu. HIGH League ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego wielkimi krokami show.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala drugiej największej freak-fightowej organizacji w Polsce. Nadchodzi HIGH League 3! Ostatnie wydarzenie w krakowskiej TAURON Arenie przyniosło duże emocje. W walce wieczoru Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zmierzył się z Michałem "Owcą WK" Owczarzakiem. Efektowny nokaut rozgrzał publiczność do czerwoności. Nie brakowało także emocjonujących starćkobiet. Lexy Chaplin rozprawiła się przed czasem z Agatą "Fagatą" Fąk. Kiedy odbędzie się trzecia gala "Wysokiej Ligi"? Pierwsze szczegóły zostały już ujawnione.

NIE PRZEGAP! HIGH League pomaga finansowo w wojnie z Ukrainą. Piękny gest polskiej organizacji

HIGH League 3: Kiedy gala?

HIGH League 3 została zaplanowana jeszcze przed startem wakacji! Jak przypomina "Wysoka Liga", gala odbędzie się w czerwcu, dokładnie 4 czerwca 2022 roku. Gdzie zorganizowana będzie trzecia gala? HIGH League wraca do Trójmiasta i Ergo Areny.

- Trójmiasto, WRACAMY DO WAS! HIGH League 3 już 4 czerwca w Ergo Arenie. Przygotujcie się na jeszcze większe emocje i jeszcze lepszą kartę walk! - czytamy w mediach społecznościowych organizacji.

Kto zawalczy na HIGH League 3?

Na razie brak potwierdzonych oficjalnie nazwisk. HIGH League jeszcze nie ogłosiło żadnego zawodnika ani żadnego starcia. Można jednak podejrzewać, że w klatce pojawią się "Robur" z ekipy Warszawskiego Koksa czy muzyk Alberto. To jednak jedynie domysły. Obaj byli ogłaszani jako zawodnicy organizacji. Czy pojawią się w ringu? Tego na razie nie wiadomo!

Zobacz także: High League 2 WYNIKI: PashaBiceps rozkwasił nos Owcy! Kapitalny nokaut. Mini Majk z pasem niskorosłych

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze