Don Kasjo, Artur Szpilka

i

Autor: Super Express Don Kasjo, Artur Szpilka

Artur Szpilka zapytany o walkę z Don Kasjo. Ta reakcja mówi wszystko, padła bezwzględna deklaracja

2022-05-06 19:32

Nadchodzący debiut Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki budzi wielkie emocje. Na razie data pierwszej walki "Szpili" w MMA nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że wystąpi on na gali KSW. Wcześniej dużo mówiło się o jego możliwej walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na FAME MMA. Szpilka został zapytany o możliwość takiego pojedynku. Reakcja pięściarza była wymowna.

Mimo upływu lat Artur Szpilka wciąż cieszy się dużą popularnością wśród kibiców sportów walki. Choć kariera zawodnika z Wieliczki nie potoczyła się tak, jak wielu zakładało, to nadal ma szanse, aby było o nim głośno. Co prawda na razie w ringu "Szpili" nie zobaczymy, co nie oznacza, że sportową karierę porzucił na dobre. Wręcz przeciwnie.

Artur Szpilka zawodnikiem KSW! "Były rozmowy z Adamkiem, chcę walki z Diablo" [TYLKO U NAS]

Szpilka kontra Don Kasjo? Wymowna reakcja pięściarza

Artur Szpilka już od dłuższego czasu przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. O jego potencjalnym pojedynku w nowej formule mówiono już od dawna. Pierwotnie zakładano, że Szpilka zwiąże się umową z FAME MMA. Sprawy nabrały jednak innego obrotu i niedawno ogłoszono, że Szpilka został zawodnikiem KSW.

Marcin Najman zaatakował Mariusza Pudzianowskiego! Nie mógł się powstrzymać, wypomniał mu Wołyń

- To jest zupełnie inny kawałek chleba, różne płaszczyzny walki. Do tej pory w boksie mogłem uderzać tylko rękami i się nimi bronić. Coś nowego, nowa zajawka. Biorę się do roboty i nie mogę się doczekać! - mówił Szpilka w rozmowie z "Super Expressem". Przed tym, jak KSW potwierdziło porozumienie z pięściarzem mówiło się, że "Szpila" może skrzyżować rękawice z Don Kasjo.

Sonda
Czy Artur Szpilka poradzi sobie w MMA?

Szpilka zapytany o walkę z Don Kasjo. Padły konkretne słowa

Do tej kwestii w rozmowie z 33-latkiem wrócił Mateusz Kaniowski. Odpowiedź Szpilki na pytanie o walkę z Don Kasjo była dość wymowna. - Nie jest powiedziane, że to się nie wydarzy, ale tak to się rozeszło. Ja nie wiem, po prostu dostaję informację, analizuję to i albo tak, albo nie. Nie wiem. Oferta ciągle jest na stole. Wolałbym o takich rzeczach nie rozmawiać, uważam, że dostanie w każdej płaszczyźnie w łeb - powiedział.

Szpilka powiedział również, że ewentualna porażka zmusiłaby go do rozważenia zakończenia kariery. - Nie wyobrażam sobie, nie chce narzucać sobie presji, ale musiałbym zakończyć karierę, gdyby tak się wydarzyło, że by mnie trafił, czy cokolwiek. Nie ma takiej możliwości. Z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Nie widzę żadnych atutów z jego strony - stwierdził.

Artur Szpilka PRZERYWA wywiad z Kamiszką. CZUŁOŚCI przed kamerą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze