Były rywal Pudziana zawalczy na PRIME MMA?! Znamy pierwsze szczegóły kolejnej gali

i

Autor: Instagram Bombardiera / YouTube KSW Były rywal Pudziana zawalczy na PRIME MMA?! Znamy pierwsze szczegóły kolejnej gali

Były rywal Pudziana zawalczy na PRIME MMA?! Znamy pierwsze szczegóły kolejnej gali

2022-05-09 11:32

Przed nami gala FAME MMA, zbliża się także High League. W tle nie zostaje PRIME MMA, które ogłosiło pierwsze szczegóły kolejnej gali. Znamy termin oraz miejsce. Drugie wydarzenie PRIME MMA odbędzie się w Gdyni. Czy w walce wieczoru wystąpi tam... były rywal Mariusza Pudzianowskiego?

Wielkimi krokami zbliżają się gale kolejnych freak-fightowych organizacji. PRIME MMA ogłosiło pierwsze szczegóły nadchodzącego wydarzenia. Już wcześniej wiadomo było, że "Don Kasjo" i współpracownicy przygotowują drugie wydarzenie na lipiec. W niedzielę, 8 maja przekazano pierwsze informacje na temat tego show. Impreza odbędzie się 9 lipca w Trójmieście. PRIME MMA 2 odbędzie się jednak nie w Ergo Arenie, a... Gdynia Arena!

NIE PRZEGAP! Fatalne informacje w sprawie gwiazdy FAME MMA! Złe wieści, fani przebijają się w domysłach

PRIME MMA 2: Były rywal "Pudziana" zawalczy na gali?

We wpisie pojawiły się informacje o tym, że już niedługo ogłoszony będzie pierwszy zawodnik. - Już jutro o 18:00 poznacie pierwszego zawodnika najbliższej gali. 2 metry, 150kg, doświadczony zapaśnik, dwukrotne walczył o mistrzostwo świata. Przyleci do nas z bardzo daleka. Kim będzie ta tajemnicza postać? - czytamy.

- Jest potężny - dodał tajemniczo w komentarzu rzecznik PRIME, Michał Cichy. Fani w komentarzach nie mają wątpliwości o kogo chodzi. Niemal wszyscy są przekonani, że będzie to "Bombardier", którego na gali KSW pokonał Mariusz Pudzianowski.

Zobacz także: Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Ostatnie chwile Pudziana przed walką z Bombardierem na KSW 64. Przybyły tłumy ludzi

PRIME MMA: Kiedy kolejna gala?

Gala PRIME MMA 2 została zaplanowana na 9 lipca 2022 roku. Impreza odbędzie się w Gdynia Arena. Już niedługo poznamy pierwszych zawodników, który będą walczyć na PRIME MMA 2.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?
Najnowsze