Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

wszystko pokazał

Mariusz Pudzianowski pokazał "mini Pudziana". Musiał się nad nim napracować, dawno go nie używał

2023-01-11 11:49

Mariusz Pudzianowski w grudniu 2022 roku musiał uznać wyższość Mameda Khalidova na gali XTB KSW 77, który tym samym przerwał jego serię zwycięstw. Pudzian szybko wrócił do sprawności po przegranej, bo nie odniósł poważniejszych urazów, więc znów publikuje wiele materiałów z codziennych treningów i pracy w swoim biznesie. Tym razem jednak postanowił pokazać fanom swojego „mini Pudziana”.

Mariusz Pudzianowski wciąż nie zamierza kończyć swojej kariery w mieszanych sztukach walki, choć tak naprawdę już nie musi nikomu nic udowadniać. 45-latek mierzył się z największymi gwiazdami tej organizacji, pokonał Michała Materlę, stanął też do walki z Mamedem Khalidovem, ale tutaj musiał już uznać wyższość rywala. Teoretycznie jedyną rzeczą, jakiej jeszcze w KSW nie doświadczył, jest walka mistrzowska, jednak w rankingu wagi ciężkiej Pudzianowski spadł na 5. miejsce, bo jego ostatnie starcia odbywały się w kategorii open i nie były wliczane w ranking. To zaś oznacza, że aby zawalczyć z mistrzem, musiałby mocno popracować nad swoją pozycją, a dla kończącego 46 lat w lutym zawodnika to może być już nie lada wyzwanie. Póki co jednak Pudzianowski nie zamierza odpoczywać od MMA, tak samo jak od pracy w swojej firmie. Tym razem pokazał nagranie z pracy na warsztacie.

Mariusz Pudzianowski pochwalił się ciekawą maszyną

Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski postanowił pieszczotliwie nazwać „mini Pudzianem”... wózek widłowy! – Dzisiaj robota trochę na warsztacie, reanimujemy, mojego „Pudziana”. Trzeba mu „krew” wymienić, od dwóch lat nie miał wymienianej i trochę mu zakrzepła – zaczął tłumaczyć na nagraniu legendarny zawodnik KSW – to jest właśnie mój „Pudzian”, taki malutki, którym możemy podnieść 8,5 tony. Dobrze, że jest nie ma co narzekać, trochę go reanimujemy, bo jest potrzebny – mówił dalej Mariusz Pudzianowski pokazując wspomniany wózek widłowy, a film podpisany został „serwis mini Pudziana”. Wiele wskazuje na to, że sprzęt stał trochę nieużywany i teraz zawodnik MMA postanowił doprowadzić go do porządku, aby móc z niego skorzystać. – wymieniamy filtry paliwa i powietrza, oleje i do roboty! – dodał ten prawdziwy „Pudzian”.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Najnowsze