Dzieciaki zabawiły się z Pudzianowskim. Nie wytrzymał, gdy to zobaczył. Poszło w świat, nie da się zapomnieć

2021-02-22 21:11 bol
Mariusz Pudzianowski
Autor: PIOTR PIWOWARSKI Mariusz Pudzianowski

Czy istnieje w polskim sporcie druga osoba z tak dużym dystansem do siebie jak Mariusz Pudzianowski?! Równać się z nim może chyba jedynie Piotr Żyła. Obaj słyną z wybitnego poczucia humoru, które bawi setki tysięcy ich fanów. "Dominator" często wrzuca na Facebooka swoje przeróbki, które podsyłają mu kibice. Czasami przechodzą samych siebie! "Pudzilla" zachwycał się najnowszym kolażem z nim w roli głównej. I trudno się dziwić - okazało się z niego, że jest synem... druidki!

W świecie polskiego sportu nie ma zbyt wielu takich sportowców jak Mariusz Pudzianowski czy Piotr Żyła. Obaj mają ogromny dystans do siebie i całego świata. "Pudzian" i "Wiewiór" uwielbiają żartować - przede wszystkim z siebie samych. "Mario" szczególnie okazuje swoje poczucie humoru za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio regularnie wrzuca przeróbki swoich fotografii na Instagrama czy Facebooka. Teraz przeszedł jednak sam siebie!

Polak MASAKRUJE rosyjską legendę sportu! Nokautował najlepszych, jest PRZEREKLAMOWANY?

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie sprzed lat! Zobacz je w galerii poniżej.

"Dominator" publikował już przeróbki jak bierze ślub czy jest superbohaterem. Tym razem nawiązał do polskiej kultury, a konkretnie powieści Andrzeja Sapkowskiego, a także powstałych później grze i serialowi. Chodzi oczywiście o Wiedźmina i legendarnego w świecie Geralta z Rivii, który jest ulubieńcem milionów na całym świecie!

Pudzianowski został przerobiony na syna wojownika i druidki. - Mają dzieciaki fantazje. Mogę iść na podbój prowincji. Waleczny Pudzian z "PUDZIANOWA" - napisał na swoim Instagramie. Najbliższym rywalem do podbicia będzie oczywiście senegalski "Bombardier", z którym zmierzy się na gali KSW 59!

Mariusz Pudzianowski to sześciokrotny mistrz świata strongman. Od lat bije się w klatkach MMA. Przed nim 22 walka w karierze. Do tej pory wygrał 13 z nich, siedmiokrotnie przegrywał, a werdykt jednego pojedynku został zmieniony na nierozstrzygnięty.

W ten sposób perfidnie podpuszczali Mariusza Pudzianowskiego. Kazali mu pić alkohol i ostro się śmiali. Nie było umiaru!

Najnowsze