W ten sposób perfidnie podpuszczali Mariusza Pudzianowskiego. Kazali mu pić alkohol i ostro się śmiali. Nie było umiaru!

2021-02-22 15:28 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny rozpalił Instagram, tym razem publikując wpis o alkoholu! "Pudzian" raczej sam nie spodziewał się, że jego rozważania wywołają wśród kibiców tak wielkie emocje. Mariusz Pudzianowski musiał później zmagać się z odpowiedziami fanów, którzy postanowili go ostro podpuszczać i wręcz domagać się, by zajrzał głębiej do kieliszka! W komentarzach nie było umiaru i wielokrotnie powtarzano te same nawoływania w salwach wirtualnego śmiechu.

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie pytał już na Instagramie swoich fanów o ich zdanie na wiele ważnych kwestii. Jednak dotychczas nie pytał ich o zgodę na spożywanie alkoholu! Aż do teraz. Kibice postanowili zareagować błyskawicznie. Gdy tylko "Pudzian" opublikował post na portalu społecznościowym, dostał lawinę odpowiedzi. Sam Pudzianowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że alkohol dla zawodowego sportowca nie jest niczym dobrym. Kibice przekornie postanowili więc podpuszczać w kolejnych odpowiedziach i radach Pudzianowskiego. Doszło do sytuacji, w której każdy z nich śmiał się z własnego komentarza w internecie a jednocześnie brał Mariusza Pudzianowskiego pod włos, nieco prowokując zawodnika MMA do spożycia wyskokowego napoju. Więcej o tej nietypowej sprawie przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Żona Kubackiego znalazła dla niego pracę. Skończyło się wywieszonym językiem i protestem. Nie tak miało być!

Mariusz Pudzianowski na Instagramie zgromadził już dawno rzeszę wiernych fanów. Dotychczas jednak spotykał się przede wszystkich z ich ogromnym wsparciem. Tym razem, w przypadku kwestii alkoholu, doszło do niezłych drwin. Na szczęście "Pudzian" wielokrotnie już udowadniał, że ma swój rozum i głowę na karku. Dzięki temu z pewnością uniknął nieprzyjemności.

Zobacz: Taki MAJĄTEK ma Mariusz Pudzianowski. Kwoty są PORAŻAJĄCE, od tych pieniędzy dwoi się w oczach!

Najnowsze