Żona Kubackiego znalazła dla niego pracę. Skończyło się wywieszonym językiem i protestem. Nie tak miało być!

2021-02-22 12:14 jwa
Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Autor: Instagram / _marta_ku_ Dawid Kubacki, Marta Kubacka

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, doskonale odnajduje się w nowej roli, w którą ubrało ją życie. Od kiedy na świat przyszło dziecko skoczka narciarskiego i jego wybranki serca, życie Marty Kubackiej mocno się zmieniło. Niemal każdą chwilę musi poświęcać córeczce, ale to nie oznacza, że zaniedbuje inne obowiązki. Ostatnio postanowiła iść na spacer, który natchnął ją do wymyślenia nowego zajęcia. Niestety, jej plan dość szybko przestał działać przez protest.

Marta Kubacka jako żona Dawida Kubackiego musi zmagać się z wieloma trudami. Nie jest tajemnicą, że bycie żoną jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie stanowi ogromne wyzwanie. Zimą czołowy zawodnik większość czasu spędza poza domem z powodu kolejnych startów w Pucharze Świata. Wtedy Marta Kubacka musi pełnić rolę głowy rodziny i na jej barkach spoczywa w zasadzie wszystko, co związane z domem. W tym wychowanie córeczki Zuzi, która przyszła na świat kilka tygodni temu. Najwyraźniej jednak Marta Kubacka świetnie odnajduje się w mnogości swoich zadań. Czuje się na tyle dobrze, że jest w stanie wymyślać pracę nawet dla członków rodziny. Problem rodzi się wtedy, gdy dochodzi do protestu. Tak było podczas ostatniej wspólnej chwili z córeczką, a przeżyciami żona Dawida Kubackiego podzieliła się na Instagramie. Pies Berni okazał się bardzo niesforny! Wszystko znajdziecie w poniższej galerii.

Sprawdź: Gdy dowiedzieliśmy, się kim jest żona Dawida Kubackiego, złapaliśmy się za głowy! Marta Kubacka zrobiła to PUBLICZNIE

Marta Kubacka, pies Berni i Zuzia udali się na spacer w zimowej scenerii. Wiele zdjęć z tej wyprawy trafiło zapewne również do startującego w kolejnych zawodach Dawida Kubackiego. Nie wiadomo jak zareagował na wieści z Polski, ale nie mogą one zbytnio zaprzątać mu teraz głowy. Już niedługo rozpoczną się bowiem zmagania w mistrzostwach świata w Oberstdorfie, czyli najważniejszej imprezie tego sezonu.

Zobacz: Żona Dawida Kubackiego pokazała ZDJĘCIE z urodzin. Sierść sypała się po kanapie, a na torcie były KOŚCI

Najnowsze