Marta Linkimaster Linkiewicz - Aniela Lil Masti Bogusz (MMA - Main Event - walka o pas królowej freak-fightów)

i

Autor: FAME MMA

Zdjęcie dostało się do internetu!

Marta Linkiewicz ma chłopaka. Zagadkowe zdjęcie trafiło do internetu. Tajemniczy mężczyzna złapał ją za ciało

2022-08-28 16:14

Marta Linkiewicz jest ostatnio na ustach wszystkich fanów sportu. Gwiazda Fame MMA po przegranej z Anielą Bogusz w walce wieczoru na federacji freak-fight pojawiłą się w Mrągowie, gdzie wzięła udział w koncercie. W trakcie imprezy, influencerka pojawiła się z tajemniczym mężczyzną, który złapał ją za ciało, a zdjęcie z tego wydarzenia znalazło się w internecie. Czyżbyśmy poznali tożsamość nowego ukochanego Linkimaster?

Marta Linkiewicz postanowiła pochwalić się tajemniczym zdjęciem na mediach społecznościowych. Po przegranej walce z Anielą Bogusz, influencerka postanowiła się pojawić w Mrągowie, gdzie wzięła udział w koncercie. Na imprezie pojawiła się wraz z tajemniczym mężczyzną, który złapał ją za ciało. Zdjęcie influencerki dostało się do internetu. Czy właśnie widzimy nowego wybranka celebrytki?

Polski mistrz świata zdobył się na szczere wyznanie. Ma do siebie żal, walczył z ogromnymi problemami

Marta Linkiewicz pokazała się z tajemniczym mężczyzną. To jej nowy chłopak?

Wielka przemiana Marty Linkiewicz w jej życiu stała się faktem. Gwiazda, która swego czasu była symbolem hedonistycznego podejścia do życia, skupiła się na sporcie i całkowicie zmieniła swoje podejście do życia. W wywiadzie z "Pudelkiem", gwiazda Fame MMA przyznała, że już praktycznie nie imprezuje i jest daleka od używek.

- Ja rzadko imprezuję, ostatni raz alkohol piłam jakieś 3-4 miesiące temu. [...] nie lubię mieć kaca. Źle się czuję psychicznie na kacu. Wracam wtedy wspomnieniami do tego, jak było kiedyś i mam lęki. Lubię życie na trzeźwo. Uważam, że ludzie, którzy piją alkohol i żyją od weekendu do weekendu, to patola - wyznała Marta Linkiewicz w wywiadzie dla Pudelka. 

Gwiazda tym razem pojawiła się z tajemniczym mężczyzną, który złapał ją za ciało w trakcie koncertu w Mrągowie. Czy poznaliśmy właśnie partnerka wojowniczki?

Arkadiusz Tańcula szczerze o relacjach z Murańskimi po FAME MMA 15! "To była kula u nogi" [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia Marty Linkiewicz bez stanika, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz z tajemniczym mężczyzną. Spędziła wspaniałe chwile

Mimo że Linkiewicz bardzo emocjonalnie przyjęła porażkę z Bogusz w Fame MMA to już kolejnego dnia bawiła się na koncercie w Mrągowie, gdzie towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Para spędziła razem bardzo udane chwile, a także złapał influencerkę za ciało! 

- Misiuńko - nazwała mężczyznę Marta Linkiewicz na zdjęciu na mediach społecznościowych.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze