Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

Marta Linkiewicz z ukochanym na weselu! Jej kreacja odsłoniła prawie całe ciało, po wszystkim zatrzymała ich policja!

2022-10-02 16:21

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować! Gwiazda freak-fightów i regularna uczestniczka Fame MMA postanowiła pokazać się ze swoim ukochanym na weselu w stroju, który praktycznie odsłonił praktycznie całe jej ciało. Tańce i hulanki skończyły się jednak dla gwiazdy niezbyt dobrze - została zatrzymana przez policję!

Marta Linkiewicz postanowiła pochwalić się swoim sobotnim wyjściem z ukochanym! Okazuje się, że gwiazda freak-fightu pojawiła się ze swoim ukochanym na weselu w kreacji, która odsłoniła praktycznie całe jej ciało. Niestety, zabawa nie skończyła się dla Linkimaster najlepiej - zatrzymała ją policja! Mamy zdjęcia.

Marta Linkiewicz na weselu. Odważna stylizacja gwiazdy FAME MMA

O tym, że Marta Linkiewicz lubi odsłaniać swoje ciało, nie trzeba przekonywać nikogo. Tym razem, celebrytka uczyniła to na weselu, na którym była gościem i wraz ze swoim ukochanym spędzili wyjątkowo radosne chwile. Tym razem gwiazda pojawiła się w wyjątkowo obcisłej, czarnej stylizacji, która praktycznie odsłoniła wszystko, co Linkiewicz ma pod spodem. Co ciekawe, radosny nastrój gwiazdy został ucięty bardzo szybko następnego dnia, gdy jadąc autem, została ona zatrzymana przez policję!

Marta Linkiewicz zatrzymana przez policję po weselu. Nie mogła się tego spodziewać

O ile radosny nastrój Linkiewicz miała przez praktycznie cała wesele, o tyle kilka godzin po zabawie podzieliła się na swoich mediach społecznościowych nagraniem, na którym jest ona w trakcie rutynowej kontroli przez policjantów. Miejmy nadzieję, że spotkanie z policją nie skończyło się dla celebrytki źle.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają