Michał Materla

i

Autor: KSW Michał Materla

Materla zrewanżuje się po latach? Wielki rewanż na EFM SHOW

2021-09-08 12:42

Legenda polskiego MMA znów wejdzie do klatki! Michał Materla (37 l., 29-8) po porażce z Roberto Soldiciem zawalczy w Sofii na EFM SHOW 2. Jego przeciwnikiem będzie Moise Rimbon (40 l., 25-13-3), który pokonał go 15 lat temu na WFC. Kto będzie górą w wielkim rewanżu?

Po latach "Cipao" chce wyrównać rachunki, bo od tametej pory wiele się w jego sportowym życiu zmieniło. - To był ciężki pojedynek. Rimbon był dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Przełamał mnie, narzucił swój styl i wygrał tamten pojedynek. Dla mnie to będzie fajna okazja, by się zrewanżować i pokazać, że jestem w zupełnie innym miejscu niż kiedyś - mówił Materla, współwłaściciel EFM SHOW w rozmowie z "Super Expressem".

Francuz jest jednak pewny siebie. - Materla bardzo się rozwinął jako zawodnik. Mam jednak na niego sposób i w Sofii to moja ręka będzie w górze. Będziecie zaskoczeni, tak jak szefowie EFM, którzy spotkali mnie na żywo. Widziałem na ich twarzach obawy - przyznał. Moise Rimbon zamierza sprawić niespodziankę w walce wieczoru gali EFM SHOW 2, która odbędzie się w sobotę 11 września w Sofii. Francuski weteran MMA chce - po raz drugi - pokonać Michała Materlę.

Moise „SWAMP” Rimbon ma na koncie 25 zawodowych zwycięstw, w tym 20 przed czasem (12 poddań i 8 nokautów). 15 lat temu podczas gali WFC Rimbon młodego Materlę pokonał na punkty. 

Kto będzie górą? Gala EFM SHOW 2 odbędzie się w sobotę, 11 września o 19:00. Transmisja tylko w systemie PPV na EFMSHOW.tv!

Michał Materla: Dawid Podsiadło zaśpiewa "Nie ma fal" | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany