Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

Doczekał się!

Mateusz Gamrot nareszcie się tego doczekał! „Yeah! W końcu”, otrzymał wyjątkowy prezent na urodziny

2022-12-08 21:37

Mateusz Gamrot doczekał się wyjątkowego momentu! Kibice prosili o to wiele razy, ale ta chwila nadeszła dopiero teraz. Kolejny polski zawodnik UFC pojawił się w grze EA Sports UFC 4. Poznaliśmy statystyka Mateusza Gamrota w grze. Został oceniony naprawdę wysoko. To ścisły top organizacji UFC.

Mateusz Gamrot pojawił się w grze EA Sports UFC 4. Wielu kibiców naszej gwiazdy czekało na ten moment od wielu miesięcy. Polak znalazł się na elitarnej liście zawodników, którzy fani mogą wybrać w jedynym symulatorze MMA największej organizacji na świecie. „Gamer” nie ukrywa, że i on czekał na ten moment.

Medalista olimpijski znalazł się w centrum zadym na konferencji High League. Damian Janikowski wyznał, co naprawdę myśli o freakach

EA Sports UFC 4: Mateusz Gamrot pojawił się w grze. Jakie ma statystyki?

Mateusz Gamrot ma naprawdę dobre statystyki. Jego ocena ogólna wyznaczona została na 4,5 na 5 dostępnych gwiazdek. Komplet mają na swoim koncie tylko największe gwiazdy. Co ze szczegółowymi statystykami? Umiejętności grapplingu są ocenione na 4,5 na 5 możliwych gwiazdek. Ta sama sytuacja ma się ze zdrowiem. Nieco niżej oceniono umiejętności stójkowe, które mają 4 na 5 gwiazdek.

- W końcu jest! Prezent na urodziny i nadchodzące święta. Kto dziś zrobił już rundki? Gamer jest już w grze. Walcz mną w UFC 4 – napisał na Instagramie. - Yeah! W końcu! - dodał na Twitterze.

Jan Błachowicz ma poważny kłopot przed walką wieczoru UFC 282. Plany runęły w mgnieniu oka

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze