Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Zmiana planów

Jan Błachowicz ma poważny kłopot przed walką wieczoru UFC 282. Plany runęły w mgnieniu oka

2022-12-08 18:42

Jan Błachowicz wyjdzie do klatki, by kolejny raz walczyć o pas kategorii półciężkiej organizacji UFC. Jego rywalem na gali UFC 282 zawalczy z Magomedem Ankalaevem. „Cieszyński Książę” ma istotny kłopot przed starciem. Do Las Vegas nie przyleci główny trener Polaka – Anzor Azhiev. Dlaczego?

Jan Błachowicz miał poważny plan na galę UFC 282. Niestety, już w rozmowie z „Super Expressem” przyznawał, że w sztabie „na 90% zabraknie” jego głównego trenera. Złe wiadomości zostały przekazane przez samego Anzora Azhieva w rozmowie z InTheCage.pl. Ze względu na jego paszport na pewno nie wyląduje na gali UFC.

- Czeczenia jest pod rosyjską okupacją, więc mam paszport rosyjski. Niestety, nie otrzymałem wizy do Stanów Zjednoczonych, więc zostaję w kraju. Na miejscu będzie Łukasz "Juras" Jurkowski i myślę, że mógłby się przydać w narożniku Janka. Pamiętajmy też, że Janek jest bardzo doświadczonym zawodnikiem – powiedział Anzor Azhiev w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Gwiazdor High League porównuje zarobki w KSW i freak-fightach. Brutalna ocena

Jan Błachowicz przed walką o pas na UFC 282: Wszechświat jest ze mną!

UFC 282: Kiedy walka Błachowicz – Ankalaev?

Na gali UFC 282 Jan Błachowicz zmierzy się z Magomedem Ankalaevem o pas mistrza UFC w kategorii półciężkiej. Pojedynek zaplanowano w nocy z 10 na 11 grudnia w Las Vegas. Początek starcia powinien mieć miejsce ok. godziny 6:00. Transmisja na Polsacie Sport. Relacja na żywo z walki Błachowicz – Ankalaev na Sport.se.pl.

Sonda
UFC 282: Kto wygra walkę Błachowicz - Ankalaev?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze