High League 5: Dawid Załęcki - Vaso Bakocević

i

Autor: High League High League 5: Dawid Załęcki - Vaso Bakocević

Bakocević szczerze o kasie

Gwiazdor High League porównuje zarobki w KSW i freak-fightach. Brutalna ocena

2022-12-08 16:42

Vaso Bakocević (33 l.) to uznany zawodnik MMA takich organizacji, jak KSW, FEN czy Bellator. Wraca ze sportowej emerytury, by mierzyć się w High League. W sobotę, 10 grudnia, zmierzy się z cięższym o kilkadziesiąt kilogramów Dawidem "Crazy" Załęckim. W rozmowie z „Super Expressem” Vaso porównał zarobki w KSW i freak-fightach.

Vaso Bakocević wraca do Polski, by stoczyć kolejny pojedynek. Nie wytrwał zbyt długo na sportowej emeryturze. Czarnogórzec uważa, że starcia freak-fightowe są przyszłością sportu. Nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowany nadchodzącym starciem w sobotę.

– Takie gale jak High League to przyszłość sportu. Walczę z gościem ważącym 100 kg. Jestem "Psychopatą", a ludzie chcą oglądać chore gó*** – mówi wprost Bakocević. Czy kilkadziesiąt kilogramów lżejszy Czarnogórzec pokona Polaka?

Vaso Bakocević porównuje zarobki KSW i High League

Vaso Bakocević przyznał, że zarabia kilkukrotnie więcej niż w KSW. Trzeba jednak pamiętać, że jego pojedynki dla największej polskiej organizacji odbywały się wiele lat temu.

- Tutaj jest dużo więcej pieniędzy, ale musisz być mądry! Każdy zaczyna na dole i musisz mieć coś ciekawego w sobie. Nie możesz prosić o duże pieniądze i być "kawałkiem g***a". Muszę mieć widownię, kliki, nokauty, zwycięstwa i tak dalej. Jestem zadowolony z mojego kontraktu w High League. Gdy porównuję to do KSW, pff... Na pewno 5 razy więcej - przyznaje.

Kiedy jest gala High League 5?

Gala High League 5 w sobotę, 10 grudnia, w Łodzi. Transmisja na HighLive.tv! Na relację na żywo z gali High League 5 zaprasza Sport.se.pl.

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze