Taniec z Gwiazdami: Mateusz Murański uczestnikiem?

i

Autor: Facebook, Taniec z Gwiazdami / instagram, Mateusz Murański Taniec z Gwiazdami: Mateusz Murański uczestnikiem?

Mateusz Murański uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"?! To pierwsze takie informacje | KOLOSEUM

2021-05-30 13:13

Mateusz Murański na gali FEN 34: TOTALbet Fight Night zasmakował pierwszego zwycięstwa w ringach. Wyzwanie wejścia do klatki przyjął niemal z marszu, jadąc na walkę prosto z planu zdjęciowego Jerzego Skolimowskiego. "Muran" w rozmowie z Super Expressem przyznał, że niewykluczone, że pojawi się w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Opowiedział też o nowych planach zawodowych.

To był wymarzony debiut Mateusza Murańskiego na w pełni zawodowej gali MMA, FEN 34: TOTALbet Fight Night. Wcześniej na FAME MMA 10 przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Arkadiuszem Tańculą. Aktor znany z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" nie mógł się z tym pogodzić. W końcu jednak zasmakował zwycięstwa. Pokonał Artura "Epic Cheat Meala" Syca po twardej ringowej wojnie i nie ukrywał zadowolenia. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że w najbliższym czasie nie będzie się nudził.

Mateusz Murański w "Tańcu z Gwiazdami"?

Murański ma występować w nowym filmie Jerzego Skolimowskiego. Otrzymał tam drugoplanową rolę. Z kolei w nowym serialu grupy Polsat ma grać jedną z głównych postaci. Niewykluczone, że wystąpi także w... "Tańcu z Gwiazdami"! - Będę miał kilkanaście dni zdjęciowych, to nowy serial fabularny. Mam zdjęcia na Białorusi w fabule. Za FEN-em stoi Polsat, dla mnie dla aktora jest to wywindowanie. Pojawił się temat "Tańca z Gwiazdami", a teraz po fajnej, wygranej walce... Zamykasz się na trzy miesiące i po sześć godzin trenujesz. Bardzo dobrze czuję się w tańcu i bardzo chętnie bym tam się znalazł - powiedział w rozmowie po gali FEN 34: TOTALbet Fight Night.

Cała rozmowa dostępna w materiale wideo powyżej i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Mateusz Murański po gali FEN34
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze