McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka UFC 257 GODZINA walki McGregor - Poirier O KTÓREJ walczy Conor McGregor dzisiaj

2021-01-23 19:32 CH
McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka UFC 257 GODZINA walki McGregor - Poirier O KTÓREJ walczy Conor McGregor dzisiaj
Autor: UFC McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka UFC 257 GODZINA walki McGregor - Poirier O KTÓREJ walczy Conor McGregor dzisiaj

McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj UFC 257 McGregor - Poirier GODZINA walki na UFC 257 O KTÓREJ walczy Conor McGregor dzisiaj. Już tylko godziny dzielą nas od hitowej walki na gali UFC 257 w Abu Zabi. Conor McGregor i Dustin Poirier już dzisiaj w nocy npo raz drugi wejdą razem do oktagonu. W pierwszym starciu górą był Irlandczyk, który do rewanżu przystępuje po niezwykłej metamorfozie z niesamowicie wyrzeźbioną muskulaturą. McGregor w zeszłym roku ponownie ogłosił koniec kariere, ale szybko zmienił decyzję i przed nami jego rewanż z Poirierem. Czy Conor ponownie będzie górą?. McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walczy dzisiaj McGregor - Poirier KIEDY walka.

Na żywo

Conor McGregor - Dustin Poirier

Witamy w relacji na żywo z walki Conor McGregor - Dustin Poirier. Panowie w klatce powinni pojawić się nie wcześniej niż o godzinie 6:00. Bądźcie z nami!

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z walki Conor McGregor - Dustin Poirier!

I runda

Za zawodnikami już pierwsze pięć minut starcia. Wydaje się, że było ono na korzyść Irlandczyka. McGregor dominował w stójce i w klinczu. Irlandczyk zadał kilka mocnych ciosów, ale Amerykanin mocno stał na nogach, choć niejeden zawodnik padłby na deski. Mocna szczęka Poiriera.

II runda

KONIEC WALKI!!!!!!!!!!!!!!!! DUSTIN PIORIER NOKATUJE McGREGORA!

Coś niesamowitego! Pierwsza runda zdecydowanie na rzecz Irlandczyka, który w swoim stylu prowadził pojedynek. Ale chwilę później Amerykanin przejął pałeczkę! Przede wszystkim zaczął mocno kopać rywala i większość kopnięć dochodziło do celu. Następnie po jednym z lewych sierpowych doszedł do celu i zaczęła siękrwawa jatka w wykonaniu Poiriera. Amerykanin brutalnie zaczął okładać przeciwnika i posłał go na deski!

Bardzo mocno kuleje McGregor. Strasznie został "skopany"! Wydaje się, że jesteśmy świadkami dużej sensacji! Dustin Poirier wygrywa przez techniczny nokaut!

Cóż... nie był to najdłuższy pojedynek jaki oglądaliśmy! To wszystko z naszej strony, dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Dobranoc.

McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj UFC 257

Conor McGregor wraca do oktagonu UFC! Walka McGregor - Poirier 2 już dzisiaj w nocy na gali UFC 257 w Abu Zabi. Przed tym rewanżem starciem zdecydowanym faworytem jest Conor McGregor, który na ceremonii ważenia prezentował imponującą muskulaturę. Dzięki ciężkim treningom i specjalnej diecie zredukował poziom tkanki tłuszczowej do absolutnego minimum. - Jego dieta składa się z chudych źródeł białka: kurczaka, ryb, łososia, wołowiny, jajek - zdradził dietetyk McGregora. Do tego dobre węglowodany złożone. Dobre mikroelementy i zioła: bazylia, oregano. Wszystkie te rzeczy są częścią diety jako całości - dodał. Zakłady na jego zwycięstwo przyjmowane są przy kursie ok. 1,32. Podobnego zdania jest Khabib Nurmagomiedow, panujący mistrz, który po ostatniej walce zakończył karierę, ale coraz więcej mówi się, że jednak wróci do oktagonu. Khabib Nurmagomiedow przewiduje, że Conor McGregor znokautuje Dustina Poiriera w pierwszej albo w drugiej rundzie. Myślę, że Conor znów szybko wygra. Góra dwie rundy. Jednak jeżeli walka potrwa dłużej, to w trzeciej rundzie, czwartej czy piątek Dustin może pokonać tego gościa - ocenia Khabib. Jak będzie w walce wieczoru na gali UFC 257 w Abu Zabi. I o której godzinie walka McGregor - Poirier 2? Dowiesz się poniżej. A tak wyglądała pierwsza walka McGregora z Poirierem.

McGregor - Poirier GODZINA walki dzisiaj UFC 257 O KTÓREJ GODZINIE walczy Conor McGregor

McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walczy Conor McGregor dzisiaj

Już tylko godziny dzielą nas od walki McGregor - Poirier 2. To pojedynek wieczoru na gali UFC 257 w Abu Zabi, które w czasie pandemii stało się pradziwą stolicą największej organizacji MMA na świecie. A już w nocy soboty na niedzielę dojdzie do ekscytującego rewanżu. Przed nami walka McGregor - Poirier 2. O której godzinie walczy Conor McGregor? Dowiesz się poniżej. Emocji z pewnością nie zabraknie. Już na ceremonii ważenia było ciekawie. McGregor i Poirier najpierw ruszyli na siebie jak rozjuszone byki, tak jakby mieli za chwilę rozpętać dziką awanturę. Po czym nagle zaczęli się uśmiechać i wymieniać serdeczne uprzejmości. W klatce już tak miło nie będzie. Conor McGregor zapowiada, że ponownie brutalnie rozprawi się z Dustinem Poirierem, tak jak w ich pierwszym starciu 6 lat temu, gdy znokautował Amerykanina potężnymi ciosami już w pierwszej rundzie. Obaj wojownicy wypowiadali się o sobie z szacunkiem. Prywatnie nawet się lubią. Ale też z ich słów bije duża pewność siebie. Conor McGregor nie ukrywa, że myśli już o rewanżowym pojedynku z Khabibem Nurmagomiedowem. Efektowne zwycięstwo nad Poirierem ma być dużym krokiem w tym kierunku. Czy do tego starcia dojdzie? Czy reprezentujący Rosję wojownik przerwie sportową emeryturę i wróci do oktagonu? A tak było w czasie ceremonii ważenia. Niecodzienne obrazki przed walką McGregor - Poirier 2.

McGregor - Poirier O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC 257 Conor McGregor GODZINA walki

Kibice Conora McGregora doczekali się! Irlandczyk wraca do klatki UFC 257 w Abu Zabi. McGregor stoczy rewanżową walkę z Dustinem Poirierem. Jak będzie w walce McGregor - Poirier 2? I o której godzinie walka? Conor McGregor jest przekonany, że znów łatwo i szybko pokona Dustina Poiriera. - To będzie dla mnie łatwy rewanż, a kolejny będzie jeszcze łatwiejszy.Kiedy dostanę ten rewanż przeciwko Khabibowi, to wtedy będzie jeszcze łatwiej - mówi McGregor, który od dawna domaga się rewanżowego starcia z Khabibem Nurmagomiedowem. Reprezentujący Rosję gwiazdor pokonał McGregora przez duszenie, a niedawno zakończył karierę. Ostatnio sugerował jednak, że może ją wznowić. McGregor i Poirier przystępują do rewanżowej walki, wierząc, że efektownym zwycięstwem może wywabić Nurmagomiedowa z emerytury. Sam Khabib stwierdził niedawno, że wznowi karierę tylko wtedy, gdy jakiś zawodnik zrobi na nim duże wrażenie. O McGregorze konsekwentnie wypowiada się jednak z pogardą. Czy planów Irlandczyka nie storpeduje jednak Poirier? Amerykanin zapewnia, że jest teraz zupełnie innym zawodnikiem niż w 2014 roku, gdy przegrał z Irlandczykiem. - Do tamtej walki podszedłem za bardzo emocjonalnie - powiedział Poirier. - Dałem się sprowokować i chciałem go skrzywdzić. Tym razem to ja będę sprytniejszy, po prostu chcę go pokonać. Dla mnie to nie jest zemsta - dodał Poirier, który przekonuje, że w rewanżu to on będzie górą.

McGregor - Poirier 2 GODZINA walki O KTÓREJ GODZINIE Conor McGregor dzisiaj

Walka Conor McGregor - Dustin Poirier to pojedynek wieczoru na gali UFC 257 w Abu Zabi. Gala UFC 257 i walka McGregor - Poirier w nocy z soboty na niedzielę 23-24 stycznia 2021. Początek walki McGregor - Poirier ok. godziny 6 rano polskiego czasu. Transmisja tv z gali UFC 257 i walki McGregor - Poirier na antenie Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE  z walki McGregor - Poirier 2 w usłudze IPLA.

Najnowsze