Rozmowa Super Expressu

Mocne oskarżenia Marcina Najmana pod adresem Jacka Murańskiego. „Twoje słowa są gó**o warte”

2022-10-29 14:35

Marcin Najman poległ w walce z Pawłem Jóźwiakiem w kompromitujących okolicznościach. Padł na deski bez zadania choćby ciosu po 20 sekundach walki. Gotowy na pojedynek z nim jest Jacek Murański. Niewykluczone, że do tego starcia dojdzie jeszcze w tym roku. Zasady byłyby szalone. Sędziego miałoby nie być w klatce. - W całości przyjmuję to wyzwanie – mówi Najman.

Marcin Najman zaliczył bolesną porażkę na gali WOTORE 6. Paweł Jóźwiak znokautował go w dwadzieścia sekund. To jednak nie moment, w którym „El Testosteron” zakończy karierę. W rozmowie z „Super Expressem” Najman przyznał, że nie może się pożegnać się ze światem sportów walki w ten sposób. Tuż po porażce na walkę wyzwał go Jacek Murański. Jednak nie na zasadach tradycyjnego MMA, a… last man standing. Dozwolone miałyby być kopnięcia w parterze, a sędzia mógłby wejść do klatki dopiero w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia.

Mateusz Gamrot po porażce chce walczyć z byłym mistrzem UFC! To byłoby gigantyczne wyzwanie

Walka Najman – Murański? „El Testosteron” przyjmuje wyzwanie

„El Testosteron” w rozmowie w programie KOLOSEUM przyznał, że przyjmie wszystkie zasady proponowane przez Murańskiego.

- Jacek Murański. Zapisz sobie wszystkie zasady, które chcesz, by były w tej walce. Pod wszystkimi się podpiszę! Pamiętaj, że gdy się teraz wycofasz, twoje słowa będą nic nie warte. One już są g***o warte! To już będzie kompletny szajs. W całości przyjmuję to wyzwanie – mówi Najman.

Walka Najman - Jóźwiak to ustawka?! Szczery wywiad z "El Testosteronem" po klęsce!

Były pięściarz zarzuca też potencjalnemu rywalowi… zasłanianie się synem.

- Wiem, że na ten akt odwagi i wyjście ze mną zdobył się po mojej nieszczęsnej rywalizacji z Pawłem Jóźwiakiem. (…) Jest jeden pozytyw. To, że Murański odważył się wyjść ze mną do walki. Cały czas chował się za plecami syna.

Sonda
Czy dojdzie do walki Jacek Murański vs Marcin Najman?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany