Marcin Najman

i

Autor: SUPER EXPRESS Marcin Najman

Rozmowa Super Expressu

Walka Najman - Jóźwiak to ustawka?! Szczery wywiad z "El Testosteronem" po klęsce!

2022-10-27 18:03

Marcin Najman był gościem redakcji "Super Expressu" i kanału KOLOSEUM. Opowiedział nam o tym, co wydarzyło się w poprzedni piątek na gali WOTORE 6. "El Testosteron" padł w ringu po zaledwie 20 sekundach. Wielu kibiców myślało, że mieliśmy do czynienia z ustawką. Czy tak rzeczywiście było? - Gdyby to była ustawiona walka, to byłoby mi dużo lżej na sercu - przyznał Najman.

Marcin Najman nie ma powodu do chluby i zadowolenia. "El Testosteron" został zmasakrowany w ringu organizacji WOTORE, padając w walce z Pawłem Jóźwiakiem w zaledwie 20 sekund. Wielu kibiców kreowało teorie spiskowe o tym, że doszło do tzw. "ustawki". Niewiele osób było w stanie uwierzyć, że Najman nie podłożył się rywalowi. Ten jednak zarzeka się, że tak właśnie się stało! - Gdyby to była ustawiona walka, to byłoby mi dużo lżej na sercu. Nie było tak! Przewróciłem się po ciosie, który nie wiem nawet jak nazwać - podbródkowy czy koślawy cios zamykający szafkę - mówi Najman w rozmowie z kanałem KOLOSEUM.

Marcin Najman zabrał głos po rekordowo szybkiej porażce. To mu się nigdy nie zdarzyło, zwrócił się też do Jóźwiaka

Marcin Najman: Nie doszedłbym do siebie, gdyby było liczenie

Najman przekonuje, że porażka bardzo go boli. - Cios wszedł bardzo czysto na brodę. Potwierdziło się, że nie trzeba trafić mocno, tylko celnie. Pierwszy raz w życiu przegrałem przez nokaut, bo gdyby było liczenie, to bym nie doszedł do siebie - mówi wprost.

"El Testosteron" zdradził, że jest to dla niego "straszna porażka". Najman zarzeka, że przy okazji takich starć odczuwa wielką presję, wynikającą ze świadomości, że nie może jej przegrać. - Trudno wychodzi się do takich walk, bo wiem, że nie mogę przegrać takiej walki. Ileś razy wszystko szło zgodnie z planem - z Bonusem BGC, Rychem Szczeną czy "Daro Lwem" szło szybko. Tym razem nie wyszło. Nie wiem, co powiedzieć - przyznał.

Najman zadzwonił do szefa FEN Pawła Jóźwiaka podczas rozmowy. Jego pogromca przyznał, że walka rewanżowa odbędzie się na początku przyszłego roku.

Cała rozmowa z Marcinem Najmanem po klęsce na WOTORE o 20:00 na Sport.se.pl i kanale KOLOSEUM na YouTube.

Najman przyznaje: W tym roku jeszcze zawalczę!

Zawodnik WOTORE i popularny prekursor freak-fightów w Polsce nie ukrywa, że wie z kim, kiedy i gdzie ma zawalczyć w kolejnym pojedynku. Ma do niego dojść jeszcze w tym roku. - Wiem, ale nie powiem - uciął temat na temat kolejnego starcia.

Najman wymienia nazwiska Gołoty i Khalidova po nokaucie na Wotore. Porównał się do legend, nigdy tego nie czuł

Sonda
Czy Marcin Najman powinien zakończyć karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany