Marcin Najman, Jóźwiak vs Najman

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/Marcin Najman/Super Express Marcin Najman, Jóźwiak vs Najman

Szokujące porównanie

Najman wymienia nazwiska Gołoty i Khalidova po nokaucie na Wotore. Porównał się do legend, nigdy tego nie czuł

2022-10-22 17:36

Marcin Najman na gali Wotore 6 poniósł jedną z najbardziej bolesnych porażek w karierze. Został znokautowany w 17 sekund przez debiutującego w sportach walki Pawła Jóźwiaka. Po wszystkim "El Testosteron" nie ukrywał, że niczego nie pamięta i cios szefa FEN zgasił mu światło. Następnego dnia Najman na spokojnie odniósł się do klęski i... porównał się do legend. Wymienił nazwiska Gołoty oraz Khalidova!

Zdecydowanie nie tak Marcin Najman wyobrażał sobie piątkowy wieczór na gali Wotore 6. O jego walce z Pawłem Jóźwiakiem mówiło się od miesięcy i w końcu do niej doszło. Mający lata doświadczenia w sportach walki "El Testosteron" mierzył się z debiutującym byłym rugbystą i padł na deski po 17 sekundach. Tak naprawdę szefowi FEN wystarczyły dwa ciosy, by powalić cięższego o 13 kg przeciwnika. Jest to najszybsza porażka w karierze 43-latka, który na gorąco nie pamiętał niczego z walki. Dopiero następnego dnia na spokojnie odniósł się do klęski i zaskoczył swoim porównaniem.

Najman wymienia nazwiska Gołoty i Khalidova po nokaucie na Wotore. Porównał się do legend!

- Nigdy nie sądziłem, że ktoś może mnie tak trafić na szybko. Widziałem kiedyś walkę Materli z Mamedem, widziałem walkę Andrzeja Gołoty z Brewsterem. Nie sądziłem, że kiedykolwiek ktoś dałby radę mnie tak szybko trafić. A jednak. Mało tego, nigdy nikt nie trafił mnie tak czysto. Dlatego jeszcze raz Paweł, słowa uznania - powiedział Najman po obejrzeniu powtórki walki w specjalnym nagraniu opublikowanym na YouTube. Jego porównanie jest szokujące, gdyż odnosi się do niemalże legendarnych nokautów Mameda Khalidova i Lamona Brewstera!

Gwiazda KSW brutalnie znokautowała Michała Materlę po niespełna 30 sekundach walki na KSW 33. Ciosy Khalidova przeszły do historii, podobnie jak porażka Gołoty z Brewsterem. W maju 2005 r. Polak zmierzył się z Amerykaninem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej WBO. Już po 10 sekundach padł na deski, z których jeszcze wstał, ale nie na długo. Po chwili zaliczył drugi nokdaun, a po 52 sekundach został ostatecznie znokautowany. Najman porównał szybkość ciosu Jóźwiaka do tych legendarnych uderzeń Khalidova i Brewstera!

Sonda
Czy Marcin Najman powinien zakończyć karierę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze