Dagmara Szewczyk

i

Autor: Instagram/dagmara_szewczyk Dagmara Szewczyk

Nagie zdjęcia gwiazdy FAME MMA. Taplała się w różach na golasa

2021-07-23 18:29

Fame MMA jest galą, która od dłuższego czasu cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów sportów walki. W dużej mierze, przez gwiazdy, które pojawiają się w oktagonie. Tym razem, Dagmara Szewczyk, która występuje na gali, pokazała nagie zdjęcie. Fotografia stała się prawdziwym hitem internetu, a piękna celebrytka została obsypana komplementami.

Fame MMA jest galą, która od wielu lat cieszy się niezwykłą popularnością. Fani, którzy oglądają federację freak-fight uwielbiają walki kobiet, które przyciągają wzrok męskiej części publiczności. Tym razem, uwagę fanów sportów walki przyciągnęła Dagmara Szewczyk, która za pośrednictwem swojego Instagrama opublikowała wyjątkowo gorące zdjęcie. Nie da się ukryć, że tak gorące ujęcia potrafią rozpalić niejedno męskie serce.

Tokio 2020: Ceremonia otwarcia igrzysk w Tokio zakończona! Za nami piękne przedstawienie, teraz czas na sportowe emocje!

Gwiazda Fame MMA pokazała nagie zdjęcie. Dagmara Szewczyk szokuje

Szewczyk, która cieszy się sławą dzięki występom w federacji freak-fight, jest postacią, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom gali. Kobieta pracowała na imprezie jako ring-girl, a także pojawiała się w ringu. Słynąca z niezwykłej urody celebrytka wielokrotnie pokazywała na swoich mediach społecznościowych bardzo gorące zdjęcia, które rozpalały wyobraźnie fanów. Tym razem, gwiazda poszła o krok dalej i zaprezentowała na Instagramie nagie ujęcia, na których jej piękne ciało przysłaniają wyłącznie płatki róż. Nie da się ukryć, że tak intymne ujęcie ciała Szewczyk spotkało się z natychmiastową reakcją ze strony fanów kobiety.

Andrzej Duda przyłapany na ceremonii otwarcia. Kamery uchwyciły wszystko

Klątwa igrzysk olimpijskich trwa od lat! | Kiedyś to było

Szewczyk oczarowała fanów. Dostała masę komplementów

Zdjęcie zamieszczone przez Dagmarę Szewczyk na portalu społecznościowym Instagram stało się prawdziwym hitem internetu i zebrało ponad osiem tysięcy polubień. W komentarzach zamieszczonych pod fotografią widzimy, jak bardzo miłośnikom gwiazdy spodobały się tak odważne ujęcia gwiazdy. Nie da się ukryć, że takie zdjęcia potrafią oczarować każdego amatora sportów walki i pięknych kobiet.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze