Andrzej Duda przyłapany na ceremonii otwarcia. Kamery uchwyciły wszystko

2021-07-23 15:34
Igrzyska olimpijskie
Autor: Pixabay Igrzyska olimpijskie

Andrzej Duda brał udział w ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Drużyna narodowa wyszła po długim czasie oczekiwania ze strony kibiców, którzy śledzą początek najważniejszej imprezy sportowej sezonu. Na trybunach stadionu olimpijskiego w stolicy Japonii przyłapany został Andrzej Duda. Zachowanie prezydenta Polski zostało nagrane przez kamery.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich przyciągnęła uwagę wszystkich fanów sportu na świecie. Po długim oczekiwaniu, na płytę stadionu narodowego weszła reprezentacja Polski, którą wyprowadziło obu chorążych - Maja Włoszczowska i Wojciech Nowicki. W pewnym momencie transmisji kamery przeniosły się na trybuny i nakryły tam prezydenta RP - Andrzeja Dudę. 

Tokio 2020: Ceremonia otwarcia RELACJA NA ŻYWO Polacy zaprezentowali się na stadionie olimpijskim w Tokio!

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 rozpaliła kibiców. Andrzej Duda nakryty na uroczystości

O tym, że Andrzej Duda będzie obecny w trakcie otwarcia Igrzysk Olimpijskich, wiedzieliśmy od kilku dni. Informację tą potwierdził Jakub Kumoch, Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej. Kumoch wskazywał, że pojawienie się Dudy w Tokio ma związek nie tylko z chęcią wsparcia polskich sportowców, ale także okazania szacunku Japończykom.

- Polska jest organizatorem Igrzysk Europejskich w 2023 r. i już dawno podjęliśmy zobowiązanie wobec Japończyków, że pojawimy się na Igrzyskach w Tokio. Jest to wyraz naszego szacunku - powiedział Jakub Bukoch.

Ostatecznie, kamery nakryły na stadionie prezydenta RP i pokazały jego zachowanie przed milionami kibiców na całym świecie.

Japończycy złamali tradycję igrzysk! Kibice z całego świata w szoku

Andrzej Duda przyłapany na stadionie olimpijskim w Tokio. Kamery nagrały wszystko

Drużyna narodowa wyszła na stadion olimpijski w Tokio, wyprowadzona przez Maję Włoszczowską i Wojciecha Nowickiego. Marszowi reprezentantów Polski przyglądał się Andrzej Duda, który machał do naszych sportowców i uśmiechał się do nich. Jak widać, Andrzej Duda bardzo wspiera naszych mistrzów. Miejmy nadzieję, że Polacy wrócą do ojczyzny z Japonii w jak najliczniejszym składzie.

Andrzej Duda Tokio
Autor: screen/TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze