Julia Gryczan

i

Autor: Instagram / Julia Gryczan Julia Gryczan

Najpiękniejsza modelka ma brutalnego chłopaka! Patrzyła jak bił rywala [ZDJĘCIA]

2020-10-16 9:33

Julia Gryczan to piękna modelka, która pod koniec września została wybrana Miss Ziemi Lubuskiej 2020! Zjawiskowa piękność ma brutalnego chłopaka, który rywalizuje w grapplingowych zawodach i walczy także w klatce MMA. Wojciech Pająk to wojownik sportów walki, który wygrał swój debiutancki pojedynek. - Ostatnio byłam na jego zawodowej walce w MMA. Byłam też na zawodach w ju-jitsu. Wiem, że Wojtek jest bardzo dobrym zawodnikiem - mówi 23-letnia Gryczan.

Świat sportów walki coraz bardziej rozwija się w Polsce! Z miesiąca na miesiąc powstają kolejne organizacje MMA, które zrzeszają utalentowanych zawodników. Jednym z nich jest Wojciech Pająk, który na MTC 10 - Hellish Showdown w październiku 2019 roku pokonał w debiutanckim starciu Filipa Bartoszewickiego przez jednogłośną decyzję sędziów. Na bójkę w klatce patrzyła jego ukochana piękność, Julia Gryczan. To świeżo upieczona Miss Ziemi Lubuskiej 2020. Oboje są z siebie niezwykle dumni! - Ostatnio byłam na jego zawodowej walce w MMA. Byłam też na zawodach w ju-jitsu. Wiem, że Wojtek jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jest profesjonalistą. Bardzo przykłada się do tych sportów walki, bo jest nastawiony na sukces. Jestem oczywiście dumna z jego osiągnięć - mówiła cytowana na łamach "Gazety Lubuskiej". Kim dokładnie jest Miss Ziemi Lubuskiej? Sprawdźcie szczegóły w galerii!

Znany youtuber wyciągnął ZDJĘCIA pokazujące WIELKĄ WINĘ Bońka. Narażał innych, potworny LINCZ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze