NAJSEKSOWNIEJSZA wojowniczka świata zmieszana z BŁOTEM za EROTYCZNY taniec. "Sprzedajesz SEKS" [WIDEO]

2020-05-30 12:25 JWa
Valerie Loureda
Autor: Instagram / valerieloureda Valerie Loureda

Dla wielu jest ideałem piękna. I ona sama jest świadoma swojej wartości. Nie tylko świetnie spisuje się w oktagonie, lecz także doskonale wygląda w każdej sytuacji. Valerie Loureda zdaje sobie sprawę z tego, że jest obiektem westchnień mężczyzn na całym świecie i wykorzystuje to do zwiększania swojej popularności. Na ostatnie wideo z wygibasami 21-latki zareagowała inna wojowniczka. Macy Chiasson z UFC wręcz zmieszała koleżankę po fachu z błotem.

Valerie Loureda jest jedną z najpopularniejszych zawodniczek MMA na świecie. Choć 21-latka nie ma dużego bagażu doświadczeń w oktagonie (dwie wygrane walki na galach Bellatora w 2019 roku), to nie przeszkadza jej to w zdobywaniu sławy. Wielu jej fanów śledzi każdy krok młodej gwiazdy mieszanych sztuk walki na Instagramie. Tam Loureda publikuje mnóstwo odważnych zdjęć w bikini lub prezentuje taneczne układy, pobudzające zmysły odbiorców. Ostatnio zaproponowała sensualne ruchy na siłowni. Wtedy nie wiedziała, że takie działanie rozpęta prawdziwe piekło.

Był z piękną Izą z "Koła Fortuny". Teraz wrzucił fotkę z półnagim mężczyzną w jacuzzi

Kuszące wideo obejrzała inna wojowniczka i się zaczęło... Macy Chiasson z UFC postanowiła wygłosić swoją opinię na temat zmysłowych nagrań zjawiskowej Valerie. Zawodniczka, która w najbardziej rozpoznawalnej organizacji MMA na świecie jest od 2018 roku, nie wystosowała choćby trochę pochlebnych słów. Bez zastanowienia przystąpiła do ataku na Twitterze, a Valerie Loureda mogła poczuć się dotknięta.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I fight for my tennis bracelet Post udostępniony przez Master Valerie Loureda 💋 (@valerieloureda)

"Jesteśmy w tym miejscu, żeby walczyć i wywiązywać się z naszej roli czy po to, żeby mieć męskich fanów i robić striptiz?" - pytała retorycznie Chiasson na portalu społecznościowym. Valerie Loureda próbowała się bronić, ale to tylko rozjuszyło wyraźną przeciwniczkę prezentowania wdzięków przez zawodniczki MMA.

ZJAWISKOWA mistrzyni odsłoniła POŚLADKI i pokazała ukryty talent. Ciężko oderwać wzrok

"Niektórym z nas naprawdę zależy na jakości MMA kobiet i w ogóle kobiecego sportu. Ty sprzedajesz seks, a nie MMA" - napisała w kolejnej odpowiedzi 28-letnia wojowniczka z UFC. Wymiana wciąż trwała, a sympatia fanów rozłożyła się po połowie. Część przyznawała rację Chiasson, a część broniła swojej pięknej idolki Valerie Louredy.

Wymianę pokojowo chciała zakończyć Valerie Loureda."Niesamowitość pokazujesz na swój sposób, a ja na swój. Powodzenia w kolejnych atakach" - napisała. Internetowa rywalka poleciła zjawiskowej wojowniczce przeniesienie energii na treningi na siłowni, a nie fotografowanie się w seksownych pozach. Tylko w ten sposób może kiedyś dostać się do UFC.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze