ZJAWISKOWA mistrzyni odsłoniła POŚLADKI i pokazała ukryty talent. Ciężko oderwać wzrok

2020-05-29 12:11 DaO
Aleksandra Sołdatowa
Autor: Instagram/soldy21 Aleksandra Sołdatowa

Upłynie jeszcze sporo czasu nim sport wróci w pełnej krasie. Większość zawodników nadal musi z niecierpliwością czekać na powrót wydarzeń i swoich fanów, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych, muszą jakoś zainteresować. Problemów z tym nie ma rosyjska mistrzyni w gimnastyce, Aleksandra Sołdatowa.

Mimo młodego wieku, reprezentanta Rosji ma na swoim koncie już mnóstwo sukcesów. 21-latka pierwsze medale zaczęła zdobywać już w 2014 roku. I były to nie byle jakie medale. Sołdatowa aż czterokrotnie zostawała mistrzynią świata w gimnastyce. Z imprezy tej rangi przywoziła również krążki w innych kolorach. Sukcesów nie brakowało również na mistrzostwach Europy.

Mistrz świata F1 stanie na ślubnym kobiercu. Jego przyszła żona uwielbia NAGIE ZDJĘCIA

Sołdatowa stała się więc popularną sportsmenką w Rosji. W dodatku fani zaczęli zwracać uwagę na jej urodę. Wielu kibiców uznaje, że 21-latka jest zjawiskową kobietą. Dostrzegli to również profesjonaliści, bo Sołdatowa bierze udział w wielu sesjach fotograficznych. Ponadto postanowiła zadać swoim kibicom pytanie w mediach społecznościowych.

Rosjanka opublikowała dwa nagrania. Na jednym pokazała się na korcie w skąpej bieliźnie, która odsłaniała jej kształty, a drugie wideo przedstawiało ją w zdecydowanie bardziej eleganckim wydaniu. Męska część jej fanów oczywiście opowiedziała się za pierwszym filmem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj